Принтер Brother заблоковано, а на екрані світиться повідомлення “Замініть тонер”. Чому?

 

Варіант №1:

Закінчився картридж тонер.

Рішення: викликати майстра заправника. Варіант оптимальний, тому що дозволить уникнути всіх проблем, що будуть описані нижче.

 

Варіант №2.

Принтер заблоковано, повідомлення горить, але картридж заправлено. У чому річ і як це виправити читайте нижче.

Існує 2 види картриджів: стандартний – купується у магазині. І стартовий – цей картридж потрапляє до вас у будинок разом із принтером. Зазвичай, довго друкує, т.к. фарби там спочатку засипано менше. Це для того, щоб ви якнайшвидше купили новий.

Тепер потрібно визначитися який картридж у вас в руках стартовий або стандартний. І, виходячи із цього, діяти.

Стандартний картридж має спеціальну шестерню – прапорець, який після заправки автоматично скидає лічильник принтера. Зазвичай, при заправці картриджа майстра встановлюють прапорець у потрібне положення, щоб він спрацював, як тільки картридж займе своє місце в принтері та апарат буде увімкнено.

Бувають моменти, коли принтер увімкнено, зведений прапорець прокрутився, але лічильник не скинувся. Рідко, але бувають.

Тоді необхідно знову звести прапорець. Для цього знімають ліву кришку. Виймають верхню шестірню. Встановлюють прапорець у правильному положенні. Повертають на місце шестерню та кришку.

Якщо прапорець відсутній, то перед вами картридж стартовий. І скинути лічильник вийти тільки через апарат. Для обнулення:

  1.  Увімкніть принтер.
  2.  Відкрийте верхню кришку і переконайтеся, що драм-картридж на місці, а тонер картридж не в принтері, видаліть папір з лотка.
  3.  Вам необхідно натиснути на чорний важіль у лотку подачі паперу зліва. Намацайте пальцем і тисніть.
  4.  Закрийте кришку принтера. Як тільки мотор почав роботу – відпустіть важіль. Через секунду знову натисніть та дочекайтеся, поки двигун зупиниться.

Якщо індикатор став зеленим, а повідомлення “Замініть тонер” зникло, лічильник скинутий.

Якщо індикатор червоний та повідомлення на місці, повторіть процедуру знову. Може знадобитись кілька разів для позитивного результату.

Як тільки добилися скидання лічильника, вставляйте тонер-картридж і друкуйте.