Поле вала проявлення (фотобарабана) і крайовий ефект

Результат в процесі заправки картриджів досягає професійний майстер, володіє достатнім розумінням того, як взаємодіють деталі і частини картриджа, як влаштовані і з'єднуються між собою секції, і проходить нанесення зображення. Майстер здатний передбачити поведінку і роботу картриджа після заправки, а також уникнути пошкодження або неправильного функціонування через помилки в процесі заправки. Щоб збільшити число настільки умілих і освічених людей, ми публікуємо цю статтю, в якій спробуємо пролити світло на особливості електрографія.

Магнітний вал проявлення

Типи нанесення зображення

В процесі обробки і нанесення на поверхню паперу процедура проходить етап, який зветься проявленням прихованого електрографічне зображення. Серед принтерів розрізняють два поширених способу проявлення:

  • Метод магнітної кисті.
  • каскадне прояв (немагнітне), задіють метод прямого контакту.

Для методу магнітної кисті в принтері необхідна наявність магнітний вал проявлення трохи в стороні від фотобарабана. Зазначене вище відстань задається спейсерами, встановлюються на краю магнітного вала. При нанесенні тонер притягається магнітним валом завдяки наявності магнетиту в своєму складі, і подається в зону проявлення. Надалі магнітна кисть, утворена з тонера, проявляє приховане зображення.

Електричне поле зарядженого фоторецептора

Будова магнітного вала проявлення

Метод магнітної кисті неможливо реалізуватися без його основного компонента, який повинен бути присутнім в принтері. Магнітний вал проявлення найчастіше зустрічається в монохромних моделях принтерів від відомих виробників HP і Canon. Якщо ви хочете зрозуміти принцип роботи даного методу нанесення зображення, вам слід знати, з яких частин складається магнітний вал проявлення. У його архітектуру входять:

  • вкладиш стабілізатора
  • Приводная шестерня відповідає за його рух і знаходиться між вкладишем і спейсером.
  • Спейсери покликані регулювати відстань між магнітним валом і фотобарабаном. Розташовані з двох сторін.
  • Стабілізатор контролює плавність його роботи, перешкоджаючи порушення процесу прояви.

Електричне поле зарядженого ділянки на фоторецепторі

Детальніше про метод магнітної кисті

Першими в процес вступають частки тонера електричного поля, що створюється в зоні проявлення, за допомогою фотобарана. Для появи готового зображення на поверхні потрібно проявити електростатичне зображення (далі СЕІ). Для цього використовується магнітний вал, який використовується в якості електрода і створює електричне поле між зарядами, скапливающимися на поверхні фотобарабана. Завдяки цьому полю частки тонера осідають на СЕІ.

Залежність розподілу нормальної складової електричного поля

Про крайовому ефекті

Даний ефект також називають «ореолом навколо символів». Найчастіше проявляється після недавньої перезаправлення в умовах використання низькоякісного тонера. також, причиною може послужити установка спейсеров із занадто великою товщиною, або зношеність старих.Наявність керуючого електрода

За своєю природою являє зниження щільності нанесення частинок тонера в центрі великих чорних ділянок. Виправити даний ефект непросто з огляду на те, що виникає він через технічні вад принтера. Можна спробувати виправити його прояв шляхом заміни фотобарабана на інший тип. також, слід відрегулювати відстань між проявітельного електродом і фотобарабаном.
Ефект ореол навколо символів

Залишити коментар:

За бажанням додайте зображення (Лише JPEG)