Компанія Fullcartridge виконує швидкий кваліфікований ремонт і обслуговування ноутбуків на м. Петрівка. Оперативно і якісно відремонтуємо ваш лептоп незалежно від складності поломки, проведемо сервісні роботи, а також проконсультуємо з усіх питань, пов'язаним з роботою гаджета. Ви можете доставити техніку в нашу майстерню самі або викликати майстра додому або в офіс - протягом декількох годин фахівець буде у вас. Більшість ремонтних робіт або сервісних послуг можна виконати на дому. Якщо випадок складний, техніку забирають в сервісний центр, тоді ремонт може зайняти від 1 до декількох днів.

ремонт ноутбуків, і чистка ноутбуків на Петрівці

Замовити ремонт ноутбуків на Петрівці:

  Наші професіонали займаються ремонтом комп'ютерів з 2010 року, постійно підвищують кваліфікацію, використовують тільки якісні матеріали і комплектуючі, тому ви можете бути впевнені в якості виконаних робіт. Крім того, ми надаємо гарантію на свої послуги.

  Ви можете викликати майстра в будь-яку точку міста - для цього залишайте заявку по телефону або через форму на сайті в будь-який день з 9:00 до 21:00.

  Чому варто замовити у нас:

  • Наш майстер приїжджає швидко

  • Виклик по Києву 50 грн

  • Безкоштовна діагностика при замовленні ремонту

  • Безкоштовна чистка ноутбука від пилу при заміні деталей

  • Повернення грошей на послуги без проблем, якщо сервіс не сподобається!

  Які роботи ми виконуємо

  У центрі Fullcartridge проводять весь спектр ремонтних і сервісних робіт з комп'ютерною технікою. так, ми пропонуємо:

  У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання, матеріали вищої якості, деталі від перевірених часом постачальників.

  Наша компанія має сертифікат Apple, що дозволяє нам виконувати ремонт не тільки ноутбуків всіх відомих марок, але і техніки цього бренду. Ми дорожимо своєю репутацією і довірою клієнтів, тому виконуємо роботи якісно, оперативно і за найдемократичнішими цінами.

  Також періодично у нас бувають акції і знижки, тому наші клієнти можуть істотно заощадити. У нас також можливе повернення коштів, якщо раптом клієнт буде незадоволений сервісом.

  Зв'язатися з нами: