Сьогоднішні технології виготовлення картриджів для лазерних принтерів регулярно удосконалюються та змінюються виробниками. Причина цього полягає в регулярному вдосконаленні технічних та інших складових продукції, але і в бажанні компанії обмежувати роботу непрофесіоналів з неофіційних послуг, що ремонтують і заправляються ємності для друку приладів.

Оскільки вона не регулюється в ліцензійних угодах, то робота таких офісів-виключно любитель, і несе в собі ризики необоротного пошкодження картриджів, які клієнти хотіли б уникнути.HP Лазерджет 9000 лазерний картридж принтера (2)

Постійно змінюючи структуру продукції, виробники намагаються мотивувати покупців на покупку нових оригінальних картриджів, вартість яких часто лякає клієнтів. Сьогодні, Лазерджет 9000 Принтер контейнер відомої марки HP залишається важким для проектування.

При створенні картриджів для Лазерджат 9000 принтери, HP співробітники вирішили зробити сміливий крок і змінити дизайн контейнера так, щоб закріпити його окремі частини використовували клей з’єднання замість традиційних шпильок, до яких власники більшості принтерів даної фірми так звикли.

 як працює принтер

Заправка HP LaserJet 9000 картридж в fullcartridge

Тепер не буде так легко відкрити його, не викликаючи необоротного пошкодження корпусу для дозаправки або заміни частин контейнера. Клейка суміш з’єднує частини контейнера не менш надійно, ніж відомі шпильки, але створює багато проблем при його відкритті. Технічно, щоб дістатися до photobarban або валу заряду, вам потрібно буде розірвати контейнер так, що буде неможливо зібрати його в первісному стані.

Аспекти відкриття контейнера

Ка, згадана вище, контейнери HP 9000 відрізняються складним дизайном. Насправді варто зауважити, що йдеться про зміну технології виготовлення, а не на архітектурі приладів. Якщо ми йдемо до більш детального огляду дизайну картриджа лазерний принтер HP Лазерджет 9000, ви можете помітити, що саме змінили виробника і як це вплине на роботу recargers:

  • Незважаючи на те, що у випадку з контейнером, з’єднаного з двох частин клейкою речовиною, має рівний шов, простіший процес його відкривання з нього не стає. Фахівці відзначають, що при спробі відкрити доступ до картриджа, їм неминуче доводилося грубо демонтувати його бічні кришки, що призвело до утворення нерівної лінії розлому по всій справі. З огляду на це, сьогодні не так просто знайти непрофесійні послуги, готові взяти на себе таку ризиковану роботу.
  • Доповнивши попередній абзац, варто зауважити, що навіть при найвдаліших спробах розсекти картридж, процес його зворотної збірки затьмарене тим фактом, що через нерівну лінію розлому, вона набуває вкрай непрезентабельним і ненадійним зовнішнім виглядом. Таким чином, виробники практично ставлять кінець бізнесу підземних цехів, що займаються заправку і перепродажем.
  • Незважаючи на те, що технічно є можливість стабільної перезбирання контейнера неофіційними сервісами, така розкіш доступна не кожному. Причина полягає в тому, що після завершення дозаправки або заміни картриджів компонентів, для її подальшої збірки необхідно використовувати паяльні лампи для «заварювання» розбитих бічних чохлів, що серйозно ускладнює процес його чергового відкриття.
  • Небагато ремонтних працівників мають необхідне обладнання, щоб акуратно відкрити контейнер. Ми говоримо про використання спеціального лазера в поєднанні з відповідним лектерн, через який відбувається навіть «Порізка» на патрон тіла з мінімальним ушкодженням останнього. Однак, через невелику кількість таких майстрів, їх послуги, як правило, набагато дорожче, що також є збитковим для власників Лазерджет 9000 принтери, які хочуть, щоб заощадити гроші

Користь для фірми

Намагаючись не пропустити можливість збільшити чистий дохід, HP швидко переходите ситуація, створена зміною технології виробництва картриджів. Сьогодні ми можемо бачити картину, коли різні постачальники почали продавати бічні кришки та інші запасні частини контейнера, які найбільш часто страждають під час його розтин. Таким чином, компанія змогла долучитися до заробітку навіть на бажанні власників принтерів, щоб заощадити зайві копійки.

Однак паралельно з ними деякі “підземні” магазини вирішили зустріти непрофесійних регерів і випустили кілька модифікованих моделей картриджів, для фіксації яких використовується спрощена технологія з використанням гвинтового самофрез. Завдяки цьому інноваціям процес розбирання контейнера спрощується багато разів, що позитивно впливає на його вартість.

Висновки

Можна сказати вже давно, що підземні виробники завжди знайдуть спосіб спростити життя звичайних користувачів і власників друкованих приладів, але неможливо відзначити той факт, що рішення фірми серйозно вплинуло на ринок непрофесійних професіоналів. На даний момент більшість з них вважають за краще обмежувати себе найпростішою маніпуляцією нового картриджа, наприклад, його заправку, не втручаючись у роботу своїх ресурсних частин.

Втім, це не заперечує того факту, що цей прилад вистачить лише на кілька аналогічних дозаправки тонера, після чого ресурс фото-арабських неминуче закінчується і господар має потребу придбати новий картридж з офіційних дилерів компанії.