Проект Fullcartridge.com.ua був заснований в 2007 році з метою надання якісних послуг по заправці лазерних картриджів. З цього моменту додалися й інші напрямки, такі як ремонт принтерів, прошивка лазерних принтерів, ремонт факсів, і продаж картриджів, вартість яких до 70% нижче, ніж у конкурентів - це так звані картриджі першопрохідці.

Для клієнтів, яким важливо якомога швидше заправити картридж, приїзд на місце від 30 хвилин, без доплати за терміновість. Щоб до Вас майстер приїхав в першу чергу, намагайтеся замовляти послуги вранці. Консультації надаються безкоштовно.

Чому саме ми?

В першу чергу тому, що ми дійсно якісно надаємо послуги. Адже саме якість послуг, що надаються і ввічливість наших співробітників, викличуть бажання звернеться до нас повторно. А можливо і стати нашим постійним клієнтом. Наприклад при наданні послуги заправки принтерів - використовуємо тонер (порошок для заправки картриджів), який вибрали не випадково, і не через його низьку вартість. Ми проводили власні дослідження, в слідстві чого визначили: який тонер найменше налипає на внутрішні деталі картриджа, його економність в експлуатації (який порошок надрукує більше сторінок, при однакових порціях тонера). Подібним чином підібрали виробників для інших витратних матеріалів - фотобарабанів, ракелів, валів первинного і вторинного заряду.

По-друге, оперативність - завжди прислухаємося до Ваших побажань, і прибуваємо до Вас в обумовлені терміни.

По-третє, великий досвід - більш 25 000 виконаних замовлень, велика кількість постійних клієнтів, в числі яких нам би хотілося бачити і Вас!

По-четверте, безкоштовні консультації, і рішення нестандартних ситуацій.

Наша репутація і Вашу довіру - головні досягнення Fullcartridge.

Гарантія та повернення

Ми цінуємо Вас і Ваш час, тому ми завжди йдемо на зустріч, пропонуємо вигідні умови співпраці. Якщо у Вас виникають будь-які проблеми з наданими послугами, або товарами - Ви завжди можете звернутися до нас, і повернути, або замінити товар на аналогічний. Що стосується послуг, ми так само надаємо гарантію на них, і Вам не доведеться чекати місяцями, і заповнювати купу формальних папірців. Все просто, повертається-замінюється і швидко.

Ми гарантуємо, що після заправки картріджів у Вас не виникне проблем при друку в вигляді смуг і точок. Для цього будуть використані тільки нові витратні матеріали високої якості, а картридж віддрукує не менш сторінок, ніж це заявлено в його характеристиках.

Скарги та пропозиції директору

Ми покращуємо свій сервіс щодня і будемо вдячні, якщо Ви повідомите: якщо залишилися не задоволені, з якої-небудь причини, якістю послуг або товарів, не зволікайте, а повідомте директору особисто, заповнивши форму нижче. Будь-то проблеми на сайті, або недоступні оператори, проблеми з товарами або послугами - що завгодно. Нам важлива Ваша думка.

Скарги та пропозиції керівнику