Інженери сервісного центру Fullcartridge в Києві, проводять строкову заправку лазерних принтерів швидко, недорого і з гарантією.

Заправка кольорового лазерного принтера

Замовити заправку кольорових лазерних картриджів

  Для тих, хто цінує час, ми надаємо послугу заправки кольорових лазерних принтерів на дому, або в офісі. обслуговуємо з виїздом у всіх районах Києва.

  Скільки коштує заправка кольорового лазерного принтера в Києві

  Від чого залежить вартість? Ціна заправки кольорового лазерного принтера залежить від обсягу картриджа. Чим більше картридж, тим більше заправленого тонера він вміщує, і тим дорожче коштує його перезаправка. Дізнатися вартість можна по телефону у наших менеджерів, або в прайс аркушах.

  Вигідно заправити картридж або краще купити новий? Заправка картриджа дозволяє істотно зменшити вартість друку, оскільки це значно дешевше покупки нового.

  Вартість заправки кольорового лазерного картриджа

  бренд вартість
  HP від 220 грн
  Canon від 220 грн
  Samsung від 220 грн
  інші уточнюйте

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Наше основне правило: Перед заправкою завжди проводиться ретельна чистка частин картриджа від відпрацьованого тонера. Ми використовуємо тільки якісний фірмовий тонер. Для жодного разу ще не заправляти картриджі проводиться безкоштовна розблокування чіпа.

  При неякісної друку, в разі виходу з ладу однієї з частин картриджа, майстри самі запропонують вам заміну цієї складової, щоб відновити гарну якість друку.

  Заправлений або відновлений картридж нічим не відрізняється від нового, Ви можете бути впевнені в якості друку.

  Процедура займає від 15 хв. до однієї години, в залежності від складності.