Сервісний центр Fullcartridge надає професійний ремонт лазерних принтерів і заправку картриджів з заміною зношених деталей.
фахівці сервісу, які мають багаторічний досвід заправки більше 400 відомих моделей картриджів, в найкоротші терміни проведуть ремонт оргтехніки за допомогою спеціалізованого обладнання.

Замовити послугу:

Дізнатися вартість або викликати майстра:

  Клієнтам нашого центру пропонується два варіанти заправки картриджа:

  1. Виїзна заправка – виїзд фахівця додому або в офіс і здійснення ремонту або заправки, процес якого в середньому займає 15 хвилин. Зазвичай час приїзду становить від 30 хв до години після замовлення.
  2. Заправка в майстерні – необхідно доставити витрачені картриджі в нашу майстерню за адресою ул.Северная 1, (2 поверх), де висококваліфіковані майстри оперативно виконають замовлення в день його надходження.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Якісна та швидка заправка картриджів на Академмістечку

  Послуга по заправці принтерів включає:
  1. Діагностикаа друкувального пристрою і тестування якості друку з метою визначення подальших дій.
  2. розбирання.
  3. очищення картриджа і бункера з відпрацьованим тонером.
  4. чистка фотобарабана, леза дозування, ракель, полірування валів.
  5. Заповнення картриджа тонером.
  6. збірка і друк тестової копії.
  Заправка принтерів на Академмістечку виконується виключно високоякісним, правильно підібраним під марку картриджа тонером, володіє меншими показниками абразивності. Завдяки цьому забезпечується бездоганний результат друку, елементи картриджа повільніше зношуються.

  Переваги нашої компанії:

  Вартість заправки і відновлення картриджів

  Замовляючи послугу заправки картриджів на Академмістечку, кожен зможе переконатися в якості і доступності виконуваних робіт.
  Вартість ремонту залежить від моделі принтера. Щоб дізнатися ціну, потрібно перейти в прайс-лист і вибрати модель картриджа. Заправка картриджів обходиться в середньому 200-250 грн.
  Нашу роботу можна оплатити будь-яким зручним способом: готівкою, безготівковий, перекладом на карту. Оплата здійснюється після виконання робіт. Виклик майстра коштує 50 грн, в районі Академмістечка – безкоштовно. Крім цього, ми виконуємо безкоштовну діагностику картриджів, які тестуються до і після заправки.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: