Якщо Вас цікавить заправка картриджів на метро Арсенальна, сміливо звертайтеся до послуг сервіс-центру “Fullcartridge”. Впродовж 15 років ми успішно займаємося комплексним обслуговуванням офісної техніки, тому нам довіряють більш 1200 клієнтів по всьому Києву і Україні.

Викликати майстра:

  Ми обслуговуємо понад чотири сотні моделей кольорових і чорно-білих лазерних принтерів і багатофункціональних пристроїв. Послуги надаємо як на виїзді, так і в майстерні. майже 99% замовлень виконуються в день надходження заявки. Майстер приїде за вказаною адресою протягом 30 хвилин після виклику.
  У комплекс пропонованих нами робіт входить діагностика, ремонт оргтехніки, прошивка принтерів, продаж оригінальних устаткування та комплектуючих і це далеко не весь перелік послуг.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вигідна вартість послуг

  Нас відрізняє прагнення зробити свою роботу на високому професійному рівні за найбільш прийнятними цінами. Картридж запрявят за ціною від 200 грн. Ремонт друкованих пристроїв буде коштувати від 350 грн. Зробити перепрошивку принтера обійдеться в середньому від 500 грн.
  Для постійних клієнтів , замовляють наші послуги оптом, діє супервигідна знижка. Всі роботи оплачуються за фактом їх виконання, вибравши будь-який із способів оплати: по безналу або готівкою.
  Довірте свою техніку нашим професіоналам і Ви неодмінно залишитеся задоволені.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Заправка картриджів на метро Арсенальна

  Коли картридж виходить з ладу або закінчується тонер в бункері, не варто переплачувати виробникам за новий. В рази дешевше буде провести відновлення картриджа, щоб продовжити термін його служби. Наш кваліфікований фахівець допоможе швидко реанімувати здавалося б не підлягає відновленню деталь і заправити картридж нової фарбою(тонером). Після цього друковане пристрій буде радувати Вас бездоганною печаткою.
  Час заповнення картриджа новим тонером займає всього-на-всього 15-20 хвилин з урахуванням проведення всіх необхідних заходів:
  – перевірки стану апарату;
  – розбирання вироби;
  – очищення бункера від залишків тонера;
  – мастила важливих вузлів картриджа;
  – зворотного збирання;
  – обов'язкового тестування роботи пристрою.
  Якщо Ви прямо зараз готові замовити послугу “заправка принтерів на метро Арсенальна”, просто заповніть заявку або зателефонуйте за вказаним на сайті номером і менеджер зв'яжеться з Вами протягом найближчих 20 хвилин.

  Переваги нашої компанії:

  Ремонт принтерів на метро Арсенальна

  Багаторічний досвід роботи поряд з високим професіоналізмом дозволяє швидко і якісно виконувати ремонт принтерів на метро Арсенальна. Досвідчені майстри з легкістю зможуть вирішити всі поставлені завдання по ремонту друкарської техніки і усунути несправність будь-якого ступеня складності. Вони зроблять діагностику, перепрошиють, полагодять або замінять зламані або зношені деталі (заміна фотобарабана в картриджі, валів первинного заряду, втулка та ін.) і Ваш лазерний принтер або МФУ знову буде працювати як новий.
  Щоб максимально догодити кожному клієнту, на всі види ремонтних робіт надається гарантія на 3 місяці і можливість укладення договору.

  Зв'язатися з нами: