Сервісний центр “Fullcartridge”здійснює обслуговування будь-якого офісного обладнання, а заправка картриджів на метро Берестейська є одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії.

Замовити послугу:

Дізнатися вартість або викликати майстра:

  переваги:
  1. Високий рівень довіри численних клієнтів, кількість яких становить 1200 і продовжує постійно зростати.
  2. Заправити порожній картридж можна у нас в центрі або професійний заправник виїде до Вас в офіс або додому.
  4. Для Вашої зручності є можливість укладення договору.
  5. Наш сервісний центр несе повну відповідальність за виконані роботи та надає гарантію на заправлений картридж до повного вироблення тонера.
  Ми надаємо наступні послуги: заправка та відновлення картриджів, ремонт і профілактика лазерних принтерів і МФУ, продаж витратних матеріалів та інші види услуг.ется в обслуговуванні, телефонуйте або заповнюйте заявку на сайті.

  Заправка картриджів на метро Берестейська

  Професійне обслуговування офісної техніки дає можливість продовжити термін експлуатації лазерного картриджа, адже покупка нової деталі може обійтися в круглу суму. Значно дешевше буде постійно викликати фахівця для чергового заповнення витраченого картриджа. Заправка принтерів на метро Берестейська є послугою, яка дозволяє економити кошти на покупку нових картриджів і одночасно це ніяк не відіб'ється на якості друку.
  У вартість відновлення картриджа входить акуратна чистка пристрою від частинок тонерного порошку, потім йде заправка фірмовим тонером, в разі необхідності проводиться заміна фотобарабана в картриджі. Для заправки застосовуються найякісніші витратні матеріали, що дозволяє отримувати максимально високу якість друку і забезпечувати безперебійну роботу копіювальної техніки з великою кількістю сторінок, надрукованих.

  Ціни на послуги сервісного центру

  Обслуговуючись в нашій компанії, Ви отримуєте якісні послуги за помірною вартістю. Більш детально щодо цін можна ознайомитися в прайс-листі або уточнити вартість у нашого менеджера. Оплатити за проведену роботу можна готівкою або безготівково після того, як майстри її виконають. Якщо Ваша офісна техніка потреба

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Переваги нашої компанії:

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: