Заправка картриджей на Березняках и ремонт принтерів в “Fullcartridge” дозволяє збільшити кількість циклів друку і забезпечує більш тривалий період експлуатації техніки.
Для зручності клієнтів ми забезпечуємо комплексне обслуговування офісного обладнання у вихідні та святкові дні, здійснюючи виїзд в будь-яку точку Києва.

Викликати майстра:

  кваліфіковані фахівці виробляють заправку більш 400 моделей картриджів. У нас обслуговується понад 1200 клієнтів.
  За рахунок використання власно розробленою технологією, заправка принтерів на Березняках займає приблизно 15 хвилин. Ми гарантуємо друк високої якості без дефектів у вигляді точок, смуг та ін. На обслуговування техніки в нашому центрі надається можливість укладення договору.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Оперативна заправка картриджів Березняки

  Поява чорних смуг по краях надрукованого листа є сигналом виходу з ладу картриджа. У такому випадку потрібна заміна фотобарабана, так як витрачена свій ресурс фотобарабан, негативно впливає на функціонування інших вузлів картриджа.
  При відновленні картриджа в “Fullcartridge”, значна увага приділяється очищенню і правильному підбору тонера. Якісно проведена очистка служить гарантією того, що при друку на аркушах папери не буде “брудного” фону.
  Ми працюємо з кольоровими і чорно-білими типами картриджів. На складі є достатня кількість витратних матеріалів від перевірених виробників.
  Крім заправки, виконуємо ряд інших послуг: безкоштовна діагностика, відновлення та ремонт картриджів, прошивка принтерів, МФУ і копіювальної техніки.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Переваги нашої компанії:

  Вартість і оплата послуг

  Ремонт і заправка картриджів на Березняках відрізняється доступністю при збереженні високої якості сервісу.
  Вартість залежить від багатьох факторів, переважно від складності поломки і моделі принтера.

  • Середня ціна ремонту – від 350 грн,
  • Заправка картриджу – від 200 грн,
  • виїзд майстра – 50 грн, в районе Березняки – безкоштовно.

  Замовлення можна оплатити картою, готівкою і безготівково. Менеджер виставить рахунок за роботу тільки після виконання ремонту або заправки, так ми працюємо без передоплати.

  Зв'язатися з нами: