Настав той час, коли потрібно заправити або замінити картридж? Заправка картриджів на метро Бориспільська, яку проведуть співробітники сервісного центру “Fullcartridge”, збереже Ваші гроші і гарантує найвищу ступінь впевненості в успішному результаті робіт.

Заправка картриджів Кадетський Гай - зображення

Викликати майстра:

  Чому варто звернеться:

  1. Наша компанія має надійну репутацію на ринку подібних послуг, яку завоювала протягом 15 років своєї діяльності.
  2. Ми співпрацюємо з більш ніж 1200 постійних клієнтів.
  3. Надаємо допомогу по відновленню друкарської техніки в будь-який день тижня без вихідних і святкових днів.
  4.Кваліфіковані майстри нашого штату заправлять Ваш картридж на дому або в сервіс-центрі.
  5. Ми швидко реагуємо на термінові заявки. Спеціаліст по заправці та ремонту виїде за вказаною адресою протягом не більше 1 години після прийому замовлення.
  До незаперечних переваг нашої фірми відноситься можливість укладення договору на повне сервісне обслуговування офісної техніки: заправка кольорових і чб лазерних принтерів, чистка і ремонт МФУ та інших оргустройств, прошивка принтерів різних моделей та інші види робіт. У нас також можна придбати

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вартість заправки картриджа м. Бориспільська

  Ціна за ремонт принтерів на метро Бориспільська формується в залежності від марки оргтехніки та обсягу робіт. У прайсі вказані всі ціни: заправка тонером – від 200 грн, ремонт – від 350 грн, прошивка – 500 грн і т.д. Якщо Ви перебуваєте недалеко від наших майстернях, приїзд майстра до Вашого офісу або будинок безкоштовний, якщо віддалено – 50 грн. Ми пропонуємо кілька способів оплати, вибрати зручний для себе варіант можна самостійно: готівкою або безнал.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Заправка картриджів на метро Бориспільська

  Працюючі в нашому сервісі заправники виконують заправку в належних промислових умовах і за мінімально короткий час. Все це можливо завдяки спеціально розробленої технології заправки картріджів, яка дозволяє відновити працездатність принтера за 15 хвилин.
  Обов'язковою умовою нашої компанії є чистка всіх відповідальних за якість друку компонентів картриджа. Зокрема, очищення бункера картриджа від залишків відпрацьованого тонера зведе до мінімуму ймовірність виникнення дефектів друку і принтер продовжить працювати, як новий. Заправка принтерів на метро Бориспільська здійснюється тонером виключно вищої якості, що сприяє зниженню коефіцієнта витрати тонера і гарантує насичене друк.

  Переваги нашої компанії:

  Зв'язатися з нами: