Коли існує необхідність заправити порожній картридж в стислі терміни, сміливо звертайтеся в сервісний центр “Fullcartridge”. Наші фахівці володіють всіма необхідними навичками та досвідом роботи, щоб заправка картриджів в Биківні та інших районах Києва виконувалася успішно.

Замовити послугу:

Дізнатися вартість або викликати майстра:

  Вибравши співпрацю з нашою компанією, Ви отримаєте наступні переваги:
  1. Для нас не проблема заправити будь-яку модель картриджа, за багато років ми навчилися обслуговувати більше 400 видів картриджів різних брендів.
  2. Застосовуємо перевірену часом технологію заправки картриджа, завдяки якій дана процедура виконується за 15-20 хвилин.
  3. Ми швидко реагуємо на термінові заявки. через 1 годину наш інженер вже буде у Вас.
  4. Можете привезти свій картридж до нас в майстерню або викликати фахівця до себе додому або на підприємство.
  5. Обслуговування передбачає можливість укладення договору.
  Для замовлення послуги оформите заявку на офіційному сайті через форму зворотного зв'язку або зателефонуйте на наш номер.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вигідна заправка картриджів в Биківні

  Всі лазерні принтери підлягають неодноразової заправці, тому покупка нового фірмового картриджа після закінчення тонера в бункері є нерентабельною. Щоб уникнути додаткових грошових витрат, простіше і вигідніше замовити заправку картриджів, яка дозволить збільшити ресурс друкарської техніки в кілька разів.
  Заправка принтерів в Биківні складається з декількох етапів. Спочатку майстер здійснює діагностику, щоб визначитися з подальшим діями (відновлення або заправка). Потім йде чистка бункера від залишків відпрацьованого тонера і очищення дрібних частин, полірування валів. Далі йде заповнення картриджа новою порцією тонера і тестування якості друку.

  Переваги нашої компанії:

  Вартість послуг, що надаються

  Нам дорога кожна клієнт, тому до кожного ми використовуємо індивідуальний підхід для надання економічно вигідних послуг.
  Заправка картриджів в нашому сервісі коштує від 200 грн, ремонт принтерів від 350 грн. заміна чіпа 500 грн. Точну вартість послуг можна дізнатися в прайс-листі. Плата за виклик майстра не стягується, якщо Ваш офіс або будинок знаходиться в районі місцезнаходження наших майстернях. При замовленні заправки картриджів великими партіями, для постійних клієнтів діє знижка. У нас будь-яка форма оплати: безнал або готівкою.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: