Ти бажаєш, чтобы заправка картриджей возле Мрія Місто была выполнена быстро, якісно і недорого? У такій ситуації важливо знайти ту компанію, яка має хорошу репутацію на ринку даного виду послуг. Тому рекомендуємо звертатися в сервісний центр “Fullcartridge“, який відповідає всім необхідним вимогам.

Замовити послугу:

  При замовленні заправки у нас, Ви отримаєте масу наступних переваг:

  • Ми успішно займаємося даним видом діяльності протягом 7 років.
  • За період існування нашої компанії у нас з'явилися численні постійні клієнти.
  • Кваліфіковані працівники виконають заправку з виїздом до Вас в офіс або на будинок, відправившись за викликом протягом 30 хв після надходження замовлення.
  • Ми даємо гарантію на виконані роботи та надаємо можливість укладення договору, оскільки піклуємося про свою репутацію і зацікавлені в довгостроковому співробітництві.

  Крім заправки, надаємо супутні сервісні послуги: ремонт оргтехніки, прошивка принтерів, чистка компонентів пристрою, обнуление, заміна застарілих елементів. При цьому ми продовжуємо розширювати і вдосконалювати спектр пропонованих послуг.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів біля Дрім Тауна

  Якщо Ви проживаєте біля ТРЦ “Місто мрій”і Вам потрібна якісна і своєчасна заправка лазерних картриджів, ми з радістю надамо Вам наших висококваліфікованих інженерів. За рахунок використання нашої професійної технології, заправка принтерів біля Дрім Тауна буде виконана за всіма правилами і займе не більше 15-20 хвилин. При цьому швидкість досконалої процедури не відобразиться на якості друку.
  Для заправки лазерних принтерів використовуються найякісніші тонери і запчастини європейського виробництва, які не завдадуть шкоди принтеру і його комплектуючих, а ймовірність шлюбу буде практично нульовий.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Привабливі ціни на обслуговування

  Звернення за послугами в наш сервісний центр є хорошою і вигідною можливістю заощадити власний час і гроші. Приблизна ціна на заправку лазерного картриджа становить від 200 грн. В цілому сума залежить безпосередньо від моделі пристрою та обсягу бункера. Щоб отримати консультацію щодо послуг, що надаються і їх вартості, перейдіть в розділ з прайсом або зв'яжіться з нашим менеджером по телефону.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: