Якщо Вашому картриджу потрібно заправка, а принтеру – ремонт, Вам допоможуть співробітники заправної організації “Fullcartridge”, де забезпечують професійне обслуговування офісної техніки по всій території Києва.

Замовити послугу:

Дізнатися вартість або викликати майстра:

  Ось Вам кілька підтверджень, чому саме у нас коштує замовити послугу “заправка картриджів на метро Дружби Народів”:
  1. Багаторічний досвід роботи в сфері обслуговування оргтехніки та високий професіоналізм співробітників дозволяє надавати якісні і оперативні послуги із заправки та відновлення картрижд.
  2. Здійснюємо заправку більш 400 видів картриджів для лазерних принтерів знаменитих світових брендів.
  3. Клієнт може викликати кваліфікованого майстра або кур'єра до себе в офіс або додому, або самостійно привезти лазерний картридж до нас в майстерню.
  4. Можливість укладення договору.
  5. Швидка реакція на заявки і найкоротші терміни виконання замовлення.
  Крім послуг із заправки співробітники “Fullcartridge” виконують такі види робіт: профілактика, відновлення картриджів, ремонт друкованих пристроїв, прошивка лазерних принтерів, обнуление, расчіповка, заміна фотобарабана в картриджі і т.д.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка картриджів на метро Дружби Народів

  Після певної кількості часу тонер в бункері неминуче витратиться. Однак не поспішайте викидати спорожнілий картридж. Заправка принтерів на метро Дружби Народів є кращою альтернативою постійним покупкам оригінальних картриджів з тієї простої причини, що нові картриджі коштують відчутно дорого.
  Ми не економимо на своїх клієнтів, тому засипаємо тільки якісний тонер, який використовуємо для заправки картриджів вже не перший рік. Фахівці на місці або в сервісному центрі проведуть заправку і після завершення операції відразу ж перевірять якість друку, щоб упевнитися, що все пройшло гладко. Потім слід лише розрахуватися за послугу і продовжувати користуватися друкарською технікою в штатному режимі.

  Переваги нашої компанії:

  Доступна вартість робіт

  Завдяки послугам нашої компанії, Ви значно скоротите витрати на друк і зможете розраховувати на першокласний сервіс за досить привабливими цінами. Вартість виїзду майстра для заправки картриджа – 50 грн, поблизу від наших майстернях ця послуга Вам не буде коштувати нічого. Діагностика не оплачується при ремонті принтера. Приймається оплата як готівкою, та безготівковим способом.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: