Цікавить термінова заправка картриджів на метро Палац Спорту? Звертайтеся в сервісний центр “Fullcartridge”, де пропонують послуги з обслуговування офісної техніки для всіх мікрорайонів столиці.

Викликати майстра:

  Основні переваги нашої компанії:
  1. професійно, швидко і недорого здійснюємо заправку більш 400 видів лазерних друкованих пристроїв від популярних брендів до найрідкісніших моделей.
  2. Майже всі заявки по заправці картриджів намагаємося виконувати в день замовлення. Якщо немає вільних фахівців, тоді на наступний, або в будь-який зручний для Вас день.
  3. У нашому центрі всі роботи по заправці та відновленню оргтехніки завжди будуть виконані якісно і без шлюбу.
  4. Можливість укладення договору на ремонт оргтехніки.
  5. Працюємо в вихідні та свята.
  Повне обслуговування друкувальних пристроїв включає: діагностику, профілактику, очистку, перепрошивку, ремонт принтерів, МФУ та іншої комп'ютерної техніки. Також здійснюємо продаж оригінальних картриджів і комплектуючих.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на метро Палац Спорту

  Багаторічний досвід роботи і застосування іноваційної технології заправки картріджів дозволяє виробляти процес заповнення тонером від 15 до 20 хвилин. Заправка принтерів на метро Палац Спорту буде виконана бездоганно, адже у нас використовуються тільки якісні видаткові матеріали. Якщо бункер картриджа буде сильно засмічений, його очистять від залишків старого тонера. Слідом за цим, заправлять новою фарбою, сумісної з маркою Вашого оргустройства.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Вартість надання послуг в “Fullcartridge”

  Всі ремонтні роботи в нашому сервісі виконуються за найдоступнішою ціною, при цьому швидко і ефективно. Одне можемо сказати точно – вартість наших послуг значно нижчі за середньоринкові. Ви платите тільки за проведений ремонт оргтехніки.

  Заправити картридж новим тонером буде коштує від 200 грн.

  Ремонтні роботи – від 350 грн.

  За виїзд фахівця в районі станції метро Палац Спорту платити не потрібно. Сплачуйте замовлення будь-яким зручним для Вас способом: готівкою і безготівково.
  Ознайомитися з усіма цінами більш детально, а також оформити замовлення Ви можете, заповнивши заявку на нашому сайті, або зателефонувавши співробітникам контакт-центру.

  Зв'язатися з нами: