Вам потрібно терміново і головне якісно заправити витрачений картридж? Пріоритетним напрямком в діяльності нашого сервісного центру є заправка картриджів на Гідропарку та інших мікрорайонах Києва.

Замовити заправку картриджів метро Гідропарк:

  Чому варто скористатися нашим сервісом:
  1. Великий стаж роботи понад 15 років.
  2. Практично всі замовлення виконуються в день оформлення заявки.
  3. Можливість оперативного виїзду фахівця в будь-який район Києва.
  4. Заповнюємо і відновлюємо більше 400 моделей картриджів.
  5. У клієнтів нашого сервісу є можливість укладення договору.
  Для жителів Києва і по всій Україні ми надаємо послуги із заправки кольорових і монохромних картриджів лазерних принтерів, здійснюємо ремонт МФУ та інших оргустройств, проводимо діагностику, профілактику, прошивку принтерів і надаємо ряд інших послуг з обслуговування офісної техніки.

  Переваги нашої компанії:

  Професійна заправка картриджів на Гідропарку

  Після закінчення тонера не поспішайте купувати новий, як радять багато виробників для збільшення власного прибутку. Краще звернутися до наших професійних заправників, які якісно та швидко запрявят Ваш картридж, забезпечуючи максимально довгий і якісне функціонування копіювальної техніки без зайвих витрат.
  За час багаторічної діяльності була розроблена технологія заправки лазерних картриджів, за рахунок чого весь процес заповнення тонером займе всього 15 хвилин. Використовувані нами тонери та витратні матеріали тільки найкращої якості, що підтверджується багаторічною експлуатацією техніки. За рахунок цього заправка принтерів на Гідропарку виконується в кращому вигляді з максимальною економією коштів.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Вартість обслуговування друкарської техніки в “Fullcartridge”

  Підрахунок вартості для кожної заявки здійснюється індивідуально в залежності від марки копіювального апарату, вартості необхідних для ремонту запчастин і складності виконання робіт.
  Однак, можемо сміливо стверджувати, що у нас дійсно найбільш вигідні ціни в регіоні. Сума заправки картриджа становить від 200 грн, ремонт оргтехніки – від 350 грн, прошивка принтера 500 грн. За виїзд фахівця в районі Гідропарку платити не потрібно. Клієнти самі вибирають спосіб оплати: готівкою або безготівково.
  Щоб оформити замовлення і отримати необхідну консультацію, зв'яжіться з нашим співробітником по телефону або залиште заявку на сайті.

  Зв'язатися з нами: