У Вашому офісі є оргтехніка, вимагає заправки або ремонту? В такому кращим варіантом буде співпраця з компанією “Fullcartridge”, де найвигідніша з точки зору економії часу і коштів заправка картриджів на метро Іподром.

Викликати майстра:

  Деякі з наших головних переваг:
  1. Наші фахівці з ремонту МФУ і лазерних принтерів володіють досвідом обслуговування більш 400 видів картриджів різних брендів, серед яких: Samsung, HP, Canon, Panasonic, Ксерокс, Brother.
  2. Ви можете самостійно привезти Ваше техніку в наш сервісний центр в Києві. Або ми полегшимо Вам цю роботу. Приїдемо і заберемо Ваше оргустройство, Здійснюю, заправимо і привеземо назад вже повністю відновленим.
  3. У більшості випадків замовлення виконуються в день, коли була оформлена заявка.
  4. Можливість укладення договору.
  Крім заправки, виробляємо ремонт МФУ і оргтехніки, прошивку принтерів, діагностику, продаж комплектуючих і т.д.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка картриджів на метро Іподром

  За рахунок застосування інноваційної технології, заправка принтерів на метро Іподром виконується протягом 15-20 хвилин з використанням якісних інструментів, витратних матеріалів та засобів для чищення. Для заповнення кольорових і чб принтерів ми використовуємо виключно якісний тонер.
  Скориставшись нашими послугами, клієнт отримує офіційну гарантію сервісу на виконану роботу. Термін її становить приблизно 3 місяці, але не більше терміну вичерпання тонера повністю заправленого картриджа.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Наші ціни

  компанія “Fullcartridge” пропонує клієнтам максимально доступні ціни.
  Заповнити картридж тонером можна від 200 гривень. Виїзд майстра до замовника на Іподромі безкоштовний. Діагностика також безкоштовна при обслуговуванні техніки в нашому сервісному центрі. Решта ціни представлені в нашому прейскуранті. Оплатити послуги можна готівкою або більш зручним способом – безготівковим способом.

  Переваги нашої компанії:

  Зв'язатися з нами: