Необхідна швидка заправка картриджів в Кадетському Гаю? Протягом багатьох років компанія “Fullcartridge” надає для мешканців Києва швидке, эффективное и профессиональное обслуживание офисной техники.

Заправка картриджів Кадетський Гай - зображення

Викликати майстра:

  У своїй діяльності ми використовуємо персональний підхід, оперативність і якість при наданні послуг.
  Ви можете в будь-який день тижня доставити апарат самостійно або кур'єром в нашу майстерню, або майстер приїде за потрібною адресою до Вас в офіс або додому.
  Також наша компанія займається такими послугами, як: прошивка принтерів, діагностика, ремонт принтерів і МФУ, продаж оргтехніки та інші види робіт.

  Для приватних і корпоративних клієнтів є можливість укладення договору на сервісне обслуговування в нашому центрі.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Надійна заправка картриджів від “Fullcartridge”

  Фахівці із заправки мають досвід відновлення більш 400 моделей картриджів лазерних принтерів: HP, Brother, Canon, Ксерокс, Samsung та інші будь-які марки і моделі.
  Якість витратних матеріалів: Ми гарантуємо відмінну якість послуги, адже майстрами-заправниками використовуються виключно якісні та перевірені витратні матеріали.

  швидкість: Застосовувана нами технологія заправки картриджа займає близько 15 хвилин. Завдяки цьому збільшується ресурс друку після заправки і відсутній ризик виходу з ладу деталей відновленого картриджа.
  Заправка картриджів в Кадетському Гаю крім самої заправки, включає: – проведення діагностики;

  • очистку деталей картриджа від старого тонера;
  • обов'язкове тестування якості друку.
  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Ремонт принтерів в Кадетському Гаю

  Кваліфіковані майстри постійно вдосконалюють свої навички на регулярних тренінгах. За рахунок цього вони здатні вирішувати завдання різного ступеня складності, забезпечуючи стабільну і повноцінну роботу друкарського пристрою.
  Спочатку фахівець перевіряє працездатність принтера і лише потім приступає до ремонту, на проведення якого буде потрібно від декількох годин до половини дня. При великих поломки, оновлення техніки займе до декількох днів. У більшості випадків ремонт принтерів в Кадетському Гаю виробляється майже відразу після діагностики. Як правило це ряд дрібних профілактичних процедур, які зазвичай включають очищення, мастило і регулювання всіх потрібних вузлів, або це може бути заміна фотобарабана в картриджі. Майстрами використовуються тільки якісні комплектуючі для ремонту, що є гарантією гарного результату. Після виконання всіх процедур, клієнти отримують гарантію на 3 місяці.

  Переваги нашої компанії:

  Вартість і оплата послуг

  Наша компанія є популярним і недорогим сервісом, де надають послуги з самим розумним і прийнятним цінам. Ціна розраховується персонально для кожного клієнта з урахуванням всіх факторів, впливають на вартість послуги. Ми працюємо без передоплати з можливістю оплатити замовлення будь-яким із запропонованих способів: готівкою, безготівкова або банківська картка.
  Для жителів Кадетського Гаю виїзд майстра від півгодини від моменту виклику.

  • Ціна заправки одного картриджа складе від 200 грн.
  • регенерація оргтехніки – від 350 грн.

  За умови подальшого обслуговування друкарської техніки нашими фахівцями, діагностика не оплачується.
  Щоб замовити послугу “заправка принтерів в Кадетському Гаю”, достатньо заповнити просту форму заявки на сайті і наші представники зв'яжуться Вами для уточнення всіх деталей.

  Зв'язатися з нами: