Заправка картриджей в Святошинском раене

Замовити заправку картриджів в Святошинському районі:

  Переваги нашої компанії:

  Ми професійно займаємося прошивкою і заправкою картриджів, ремонтом принтерів і картриджів в Києві з виїздом на Святошино. Заправляємо практично всі лазерні моделі принтерів Hp, Canon, Ксерокс, Brother, Samsung, Lexmark, Panasonic.

  Якщо на картриджі варто чіп, це для нас не проблема, в залежності від моделі наші майстри міняють чіп, або ж роблять прошивку принтера, зокрема на виклик до що в свою чергу на завжди знімає потребу в заміні чіпа. Це дає можливість більше ніколи не повертатися до проблеми блокування друку принтером.

  Заправка картриджів по всьому Києву на виклик

  Вам потрібно швидко заправити принтер на Святошино, або ж на виклик по Києву? Нема проблем. Найближчим часом після замовлення до вас виїде фахівець із заправки картріджів, і виконає роботу в будь-якому куточку міста. Так само можете приїхати самі до нас, заощадивши на виїзді.

  Відновлення та ремонт картриджів

  Крім заправки у нас є і інші послуги такі як відновлення картриджів, заміна і ремонт зношуються, і зламаних деталей, такі як фото-барабан (фото вал), вали первинного заряду, корпус, бушінгі і інші частини картриджа.

  ціноутворення

  Ціни на заправку картриджів залежать від обсягів робот, але стандартну вартість можна подивитися в прайс аркушах.

  Fзаправка картриджей Святошиноullcartridge – це еталон якості заправки картриджів. Наша компанія займається ремонтом та обслуговуванням принтерів і картриджів понад 7 років, а також продажем картриджів для лазерних принтерів. Знання і досвід наших майстрів дозволяють збільшити термін служби офісної техніки, з мінімальними витратами експлуатувати техніку тривалий час.

  Ремонт принтеров святошино

  Якщо ви виявили несправність в своїй друкуючої техніки, зателефонуйте нам, наші фахівці усунуть проблеми і проконсультують як уникнути їх надалі. Дрібний ремонт можна провести на місці у замовника, все інше у нас в майстерні, де є потрібний інвентар і пристосування для ремонту техніки. Вартість ремонту визначається індивідуально в залежності від моделі принтера, обсягу, і складності виконаних робіт. Ви можете привезти принтер до нас в одну з майстерень, або за ним приїде майстер.

  [su_note note_color =”#f6f6f6″ радіус =”7″]

  Популярне на сайті:

  [/su_note]

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть