Вам потрібна заправка картриджів біля метро Контрактова площа? У сервісному центрі “Fullcartridge” надають послуги із заправки лазерних принтерів, як чорно-білих, так і кольорових.

Заправка картрниджей на борщаговке - фото

Викликати майстра:

  Ми зробимо все можливе, щоб заправка картриджів на метро Контрактова площа була проведена якомога швидше і на вищому рівні.


  експерти
  по заправці картриджів володіють навичками відновлення більш 4 сотень моделей картриджів. Роботи виконуються на території замовника, або в нашій майстерні. Замовлення виконуємо в день їх оформлення з можливістю укладення договору.

  У спектр послуг нашої компанії входить
  діагностика (безкоштовна при подальшому обслуговуванні техніки), ремонт оргтехніки та МФУ, прошивка принтерів, профілактика друкованих пристроїв та інші види ремонтних робіт. Після регенерації друкарського обладнання надається після ремонту гарантія до 3 місяців.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка картриджів на метро Контрактова площа

  Заправляти витрачений картридж набагато вигідніше, ніж купувати новий, адже це дозволить заощадити Вам круглу суму. Купівля оригінальної комплектуючої обійдеться мало не в підлогу суми від вартості самого друкованого пристрою. В той час, як заправка картриджів в нашому сервісі буде коштувати близько 200 грн.

  Заправка принтерів на метро Контрактова площа відбувається за наступним алгоритмом:

  1. Розбір і огляд важливих вузлів. необхідно перевірити, чи немає на фоторецепторних барабані пошкоджень і дефектів.
  2. Техобслуговування механічних вузлів, яке включає повне очищення торцевих ущільнень і бункера від залишків тонера, мастило елементів картриджа.
  3. Заправка високоякісним тонером.
  4. Збірка і тестування якості друку.
  фахівці “Fullcartridge” швидко і професійно відновлять Ваш картридж всього за 15-20 хвилин. Ми з усією відповідальністю ставимося до своєї роботи, тому майстри використовують тільки перевірені витратні матеріали. Це дозволяє раз за разом істотно продовжити життя друкарського обладнання.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Переваги нашої компанії:

  Ремонт принтерів на метро Контрактова площа

  З “Fullcartridge” Ваш копіювальний апарат швидко повернеться в лад, що допоможе уникнути непродуктивного простою в роботі.
  Після ряду декількох заправок, друковане пристрій може почати полосить. Внаслідок цього буде потрібно відновлення апарату з заміною зношених деталей. Проводиться заміна фотобарабана в картриджі, ролика первинного заряду, магнітного вала і регенерація інших частин лазерного принтера. Термін виконання ремонту в нашому центрі становить максимум 1-3 дня.

  Зв'язатися з нами: