Для Вас актуальна заправка картриджів на Лісовому масиві і Ви шукаєте відповідний по всіх параметрах сервісний центр? компанія “Fullcartridge” стане вірним помічником в якісному обслуговуванні домашніх і офісних картриджів для лазерних принтерів.

Замовити послугу:

  Чому вигідно звертатися саме в нашу компанію:
  1. Багато років налагодженої роботи і велику кількість вдячних клієнтів.
  2. Заправляємо картриджі і ремонтуємо принтери на виїзді у замовника в офісі або вдома. Також можете самостійно відвідати наш сервіс.
  3. 7 днів в тиждень виїжджаємо в будь-який район столиці протягом півгодини після моменту замовлення.
  4. Можливість укладення договору.
  5. Гарантія на заправку терміном на 1 місяць використання або до закінчення ресурсу картриджа.
  Крім послуг із заправки картріджів, ми пропонуємо інші види послуг для жителів Лісового масиву: ремонт оргтехніки, оперативна прошивка принтерів, відновлення картриджів, заміна фотобарабана в картриджі.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на Лісовому масиві

  Заповнення тонером відбувається з дотриманням усіх правил і норм безпеки протягом максимум 15 хвилин. На виїзді заправка принтерів на Лісовому масиві проводиться висококласними майстрами, які мають при собі всі необхідні інструменти і запчастини. Наші професіонали своєї справи використовують тільки перевірені і якісні витратні матеріали американського, корейського, китайського виробництва. Якщо Вам не хочеться долати великі відстані на доставку пристрою в нашу майстерню і назад, існує служба кур'єрської доставки.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вартість пропонованих послуг

  Наші лояльні ціни на заправку і ремонт оргтехніки завжди радують своєю доступністю. У нас передбачено безкоштовний виїзд майстра до замовника на Лісовому масиві , а також безкоштовна діагностика за умови подальшого обслуговування друкарської техніки. Ми дбаємо про наших клієнтів, тому надаємо для зручності кілька варіантів оплати: готівкою, розрахунковий рахунок, безготівковим способом. Постійні акції та можливість заправки картриджів оптом, дозволяють замовляти наші послуги за найвигіднішими цінами.
  Якщо Вам необхідна ефективна і оперативна заправка з гарантією якості, досить здійснити один телефонний дзвінок або заповнити заявку для зворотного зв'язку. через 15 хвилин Вам передзвонить наш менеджер і люб'язно надасть всю вичерпну інформацію.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: