Терміново потрібна заправка картриджів на метро Либідська і Ви шукаєте надійний сервіс? Пропонуємо замовити послуги в “Fullcartridge”- сервісному центрі по заправці та ремонту картриджів для лазерних принтерів.

Заправка картриджів Кадетський Гай - зображення

Викликати майстра:

  Наші головні переваги:
  1. Якісне сервісне обслуговування на протязі 15 років.
  3. Оперативне виконання замовлення “день у день”. Виїжджаємо до замовника протягом 30 хвилин після заявки або дзвінка клієнта.
  4. Приймання замовлень 7 днів в тиждень без вихідних і свят.
  5. Гарантія на всі види робіт і можливість укладення договору.
  6. У нас власний склад витратних матеріалів, за рахунок чого ми готові замінити будь-яку кількість комплектуючих і здійснювати продаж оригінальних картриджів.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка картриджів на метро Либідська

  Якщо в процесі друку зображення виходить слабонасищенних, на аркуші утворюються вертикальні чорні смуги і білі пропуски, значить потрібно заправка або заміна фотобарабана в картриджі. Спеціаліст виїде за вказаною адресою абсолютно безкоштовно, якщо Ви перебуваєте поблизу від нашої майстерні в районі станції Либідська. Клієнт платить тільки за виконану роботу, яка включає в себе не тільки заповнення порожнього картриджа новим тонером, але і діагностику, очистку внутрішніх деталей і бункера від залишків старої фарби і обов'язковий контроль якості друку. Заправка принтерів на метро Либідська завершується наданням гарантії до повного вичерпання ресурсу картриджа.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Вартість обслуговування оргтехніки в нашому центрі

  Наявність на складі матеріалів від заводів-виробників, дозволяє нам формувати унікально низькі ціни на заправку і продаж оригінальних витратних матеріалів.
  Вартість заправки картриджа залежить від марки пристрою і обсягу бункера, але середня ціна цієї процедури починається від 200 грн. Ремонт принтерів на метро Либідська від 350 грн. Дізнатися докладніше про вартість наших послуг можна подивившись розцінки в прейскуранті. Розрахунок здійснюється після виконання всіх робіт будь-яким зручним способом – по безналу або готівкою.
  Щоб переконати у високому професіоналізмі наших заправників, отримати якісний сервіс і заощадити час і гроші, заповніть просту форму зворотного зв'язку на офіційному сайті “Fullcartridge”.

  Переваги нашої компанії:

  Зв'язатися з нами: