Більшість власників оргтехніки стикаються з проблемою пошуку хорошого майстра, якому можна довірити обслуговування свого офісного обладнання. Рекомендуємо скористатися послугами сервісного центру “Fullcartridge“, для фахівців якого заправка картриджів на метро Деміївська не складе особливих труднощів.

Замовити послугу:

  Серед безлічі переваг нашої компанії можна виділити наступні пункти:

  • Протягом 7 років якісно обслуговуємо офіси і квартири по всьому Києву.
  • заправляємо картриджі Брати, Ксерокс, Samsung, HP, Panasonic, Epson та інших популярних фірм.
  • Найкоротші терміни надання послуг в нашій майстерні або на території клієнта. Вирушаємо до замовника протягом 30 хвилин після
  • здійснення замовлення.
  • Після заправки картріджів надається гарантія на 1 міс або до кінця терміну ресурсу тонера.
  • Даємо можливість укладення договору.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на метро Деміївська

  Термінова заправка принтерів на метро Деміївська здійснюється день в день, за умови замовлення послуги до 14.00. В іншому випадку Ваш картридж буде в готовності на наступний день.
  Майстри відповідально ставляться до своєї роботи, тому використовують для заправки тільки фірмові барвники вищої якості. Тривалість процесу по заміні тонера становить всього лише 15-20 хвилин, завдяки використанню інноваційної технології заправки лазерних картриджів.
  Перед тим, як засипати в бункер новий порошок, майстер розбере Ваше друковане пристрій. Після цього належним чином проведе очистку картриджа від залишків старого тонера, а потім ретельну мастило всіх вузлів і деталей. На завершення акуратно збере Ваш картридж і протестує якість друку.
  У нашому сервісному центрі на метро Деміївська крім заправки лазерних картриджів приймаються і виконуються інші суміжні роботи: діагностика (безкоштовна при замовленні послуги), ремонт принтерів і МФУ, заміна фотобарабана в картриджі, прошивка принтера, продаж витратних матеріалів.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Привабливий рівень цін

  хочемо зазначити, що вартість пропонованих в “Fullcartridge” послуг значно нижче в порівнянні з цінами на аналогічні роботи компаній-конкурентів. Якщо Ваш офіс або будинок знаходиться в районі метро Деміївська, виїзд фахівця або кур'єра є безкоштовним. Грошовий розрахунок за послуги здійснюється після проведення заправки або ремонту офісної техніки. Є можливість оплати готівкою або безготівково.
  Щоб скористатися послугами нашого сервісу, слід зателефонувати або залишити заявку. У найкоротші терміни Вам передзвонить наш представник і узгодить всі деталі замовлення.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: