Шукаєте хороший сервісний центр, який знаходиться поблизу с Вашим місцем проживання? завдяки компанії “Fullcartridge” можлива заправка картриджів на метро Палац Україна і в інших районах Києва не виходячи з дому.

Замовити заправку картриджів метро Палац Україна:

  Вигоди співпраці з нами:
  1. більш 1200 організацій знаходяться на нашому обслуговуванні.
  2. Ми готові терміново виконати Ваше замовлення в день його надходження.
  3. Майстри постійно підвищують свою кваліфікацію на професійних тренінгах.
  4. Пропонуємо скористатися послугами в будь-який день тижня без вихідних.
  Наш сервісний центр займається прошивкою лазерних принтерів, ремонтом МФУ та іншої комп'ютерної техніки, продажем оригінальної техніки і витратних матеріалів.езналу.

  Переваги нашої компанії:

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Оперативна заправка картриджів на станції метро Палац Україна

  досвідчені фахівці, професіонали своєї справи, вміють заправляти більш 400 моделей картриджів. Заправка принтерів на метро Палац Україна відбувається в спеціальних промислових приміщеннях з дотриманням всіх правил безпеки.
  Ми використовуємо спеціальну технологію заправки картриджів, процес якої займає не більше 15-20 хвилин, тому заправка буде виконана бездоганно і точно в строк. Заповнення картриджа відбувається тільки високоякісним, максимально сумісним з моделлю пристрою тонером. За рахунок цього досягається висока якість друку і Ваше оргустройство буде знову працювати безвідмовно.
  Процес заправки в нашому центрі складається з декількох стадій: діагностики, розбирання, очищення бункера від залишків старого тонера, мастила важливих вузлів, заповнення картриджа тонером, збірки і тестування.

  вартість заправки

  Ціни на наші послуги є більш, ніж прийнятними. Щоб в цьому переконати, досить ознайомитися з прайсом.
  Заправка картриджів в нашому сервісі від 200 грн. Ціна прошивки принтера в середньому становить 500 гривень. Безкоштовна діагностика з подальшим обслуговуванням пристроїв. Без подальшого відновлення друкованого апарату, діагностика буде 150 гривень. На оптові замовлення по обслуговуванню від 3-х одиниць техніки, діє знижка. Оплата здійснюється за фактом виконання робіт готівкою або безготівково.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Ремонт принтерів на метро Палац Україна

  Великий досвід роботи наших експертів дозволяє швидко і якісно впоратися з будь-якою трудомістким завданням. На виїзді додому або в офіс замовника, а також в нашій майстерні проводиться ремонт лазерних принтерів наступних відомих виробників: Canon, Ксерокс, Samsung, Brother, HP та інші.
  Якщо на зворотному боці паперу стали присутнім смуги, балів, розмитості, зміщення тексту і зображень або інші проблеми з печаткою, тут як правило допоможе заправка тонером або заміна фотобарабана в картриджі або іншої деталі принтера.
  Весь процес ремонту займає в цілому від одного до декількох годин, за умови відсутності надзвичайної зайнятості. У разі складної стаціонарної поломки, кур'єри доставлять Ваш принтер власним транспортом. Приватні і корпоративні клієнти нашого центру отримують можливість укладення договору на обслуговування офісної техніки і гарантію якості роботи на 3 місяці.
  Щоб замовити ремонт принтерів на метро Палац Україна, заповнюйте заявку на сайті і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом найкоротшого часу.

  Зв'язатися з нами: