Де швидко і професійно заправити витрачений картридж? Для фахівців сервісного центру “Fullcartridge” не є проблемою оперативна заправка картриджів м. Нивки і в прилеглих районах Києва.

Замовити послугу:

Дізнатися вартість або викликати майстра:

  Які вигоди співробітництва:
  1. Наша компанія протягом багатьох років займає лідируючі позиції на ринку послуг з обслуговування офісної техніки.
  2. Співпрацюємо з організаціями та приватними особами з можливістю оплати готівкою і безготівково.
  3. Багаторічний досвід і унікальна технологія заправки лазерних картриджів дозволяє проводити даний процес протягом 15-20 хвилин.
  4. На проведені роботи надається гарантія і можливість укладення договору.
  Крім заправки, ми готові провести діагностику, ремонт принтерів, МФУ, а також комплексне обслуговування іншої цифрової техніки.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка картриджів на метро Нивки

  Не варто відразу позбуватися від картриджа після закінчення в ньому тонера, а також поспішати купувати новий в сертифікованих точках продажу. Насправді картридж вичерпав тільки половину від свого максимального ресурсу. Наш фахівець за допомогою спеціального обладнання допоможе відновити колишню працездатність друкувального пристрою. Для цього він почистить бункер і всі вузли від надлишків старого тонера, змаже деталі і заповнить картридж новим барвником.

  Таким чином заправка принтерів на метро Нивки обійдеться в два рази дешевше в порівнянні з покупкою нового картриджа.
  Майстер зможе виконати заправку на Вашій території, або у нас в центрі. Ми не змусимо Вас чекати. Кур'єр протягом 30 хвилин після заявки або дзвінка добереться до Вас в офіс або додому, щоб забрати пристрій і заправити порожній картридж в нашій майстерні. На наступний день Ви особисто в руки отримаєте назад заповнений картридж.

  Переваги нашої компанії:

  Як відбувається оплата

  клієнти, які користуються нашими послугами, залишаються задоволені доступними цінами і високою якістю друку. Оплата замовлення відбувається після надання всіх виконуваних робіт. У вартість послуг, що надаються входить діагностика і виїзд майстра в районі метро Нивки.

  Все що Вам потрібно для отримання необхідної послуги
  , це оформити заявку на офіційному сайті компанії. Після цього чекайте дзвінка від нашого менеджера, який зв'яжеться з Вами за контактним номером для узгодження зручного часу візиту фахівця.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: