Складно знайти сервісний центр, де проводиться якісна і недорога заправка картриджів на метро Олімпійська? У подібній ситуації рекомендуємо звертатися в компанію “Fullcartridge”, фахівці якої швидко і професійно виконують замовлення по заправці та ремонту оргтехніки.

Замовити послугу:

  Причини чому нам довіряють:
  1. Стаж роботи з обслуговування офісної техніки більш 15 років.
  2. Безкоштовний виїзд майстра в районі метро Олімпійська від 30 хвилин до 1 години з моменту прийому замовлення. Клієнт платить тільки за виконану роботу.
  3. Великий відсоток робіт проводиться за 24 години.
  4. Заправим Ваш картридж за 15 хвилин, завдяки дотриманню інноваційної технології заправки.
  5. Виконуємо заправку картриджів на місці або в майстерні. Можна замовити доставку Вашої техніки кур'єром.
  6. Офіційна гарантія на весь цикл друку і можливість укладення договору.
  Наша фірма представляє повний спектр послуг, в число яких входить заправка картриджів лазерних принтерів, діагностика, ремонт друкарського обладнання, прошивка принтерів, профілактика офісної техніки і т.д.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на метро Олімпійська

  Ми завжди приїжджаємо в день надходження заявки, коли терміново потрібно заповнити порожній картридж. Заправка принтерів на метро Олімпійська виконується в спеціально обладнаному приміщенні в повною відповідністю норм техніки безпеки. Наші фахівці відповідально ставляться до своєї роботи, тому використовують для заправки тільки якісні витратні матеріали. Після всіх процедур фахівець обов'язково перевіряє картридж на тестовому принтері.
  Скористатися послугами нашого сервісу можна подзвонивши по телефону або заполонивши просту заявку. Протягом півгодини наші менеджери вийдуть з Вами на зв'язок для узгодження всіх нюансів замовлення.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вартість робіт в “Fullcartridge”

  У нашому центрі сама лояльна цінова політика поряд зі збереженням високого рівня сервісу. Щоб ознайомитися з наявними комплексом послуг і розцінками, слід відвідати наш сайт і перейти в розділ з прайсом. Мінімальна ціна заправки одного картриджа становить 200 грн. Принтер відремонтують від 350 грн. Діагностика проводиться безкоштовно при подальшому замовленні послуг. Розрахунок можливий готівкою або безготівково без передоплати.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: