У сервісному центрі “Fullcartridge” заправка картриджів на метро Поштова площа виконується ефективно і за прискорену вартість. Ми працюємо по всьому Києву і прилеглих районах, надаючи гарантійне обслуговування лазерних пристроїв різних популярних марок: Hewlett Packard (HP), Ксерокс, Samsung, Canon.

Замовити послугу:

  Обслуговування офісної техніки виробляється в офісі / на дому або в ремонтній майстерні. Майстер прибуває за вказаною адресою після 30 хвилин з моменту замовлення.
  Забезпечуємо можливість укладення договору і надання консультації з будь-яких питань, стосуються експлуатації друкувального пристрою.
  Ми надаємо широкий спектр послуг: заправка картриджів, очистка, прошивка, заміна фотобарабана в картриджі, профілактика, ремонт лазерних принтерів, МФУ та іншої техніки.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на метро Поштова площа

  Після вичерпання ресурсу картриджа не потрібно раз по раз купувати новий, збільшуючи прибуток виробникам витратних матеріалів. Нова деталь може коштувати непристойно дорого, приблизно 30% від вартості всього принтера. клієнтам “Fullcartridge” більше не потрібно піклуватися про цю проблему, оскільки заправка принтерів на метро Поштова площа допоможе уникнути зайвих витрат на покупку нових картриджів.
  Процес заправки і відновлення картриджа в нашому сервісі включає:
  1. Первинна тестова роздруківка документа для виявлення дефектів.
  2. Повністю розбираємо картридж і оглядаємо візуально вузли картриджа.
  3. Очищаємо від старого тонерного порошку.
  4. Замінюємо внутрішні деталі, вичерпали свій ресурс: заміна фотобарабана в картриджі, вала первинного заряду, магнітного вала, дозуючого і чистить леза.
  5. Заповнюємо новим тонером.
  6. Акуратно збираємо картридж.
  7. Перевіряємо якість друку заправленого картриджа.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вигідні ціни на обслуговування оргтехніки

  У визначенні вартості наданих робіт використовується індивідуальний розрахунок для кожного клієнта. Ціни на стандартні послуги вказані в нашому прайсі на відповідній сторінці сайту. Сума на заправку картриджів для лазерних апаратів варіюється від 200 грн. Ремонт техніки від 350 грн і вище. Вартість виклику майстра 50 грн. Виїзд інженера до місця заправки на Виноградарі абсолютно безкоштовний. Діагностика безкоштовна тільки в разі подальшого проведення робіт нашим фахівцем. В іншому випадку вартість діагностики складе від 150 грн. Форма оплати – готівкою або безнал.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: