Зіткнулися з проблемою погіршення якості друку і Вам потрібно заправка картриджів на метро Житомирська? В “Fullcartridge” готові надати послуги із заправки лазерних принтерів, їх ремонту і відновлення в будь-якому районі Києва.

Замовити послугу:

Дізнатися вартість або викликати майстра:

  Послугами нашої компанії люди користуються з кількох причин:
  1. Для 15 років діяльності з обслуговування офісної техніки ми отримали колосальний досвід роботи з лазерними принтерами.
  2. Спеціалізуємося на заправці більш 400 моделей картриджів від провідних виробників світу.
  3. Приїжджаємо на виклик за 30 хвилин після звернення до нас замовника.
  4. Наші співробітники дуже ввічливі і знайдуть спільну мову з будь-яким клієнтом.
  5. Пропонуємо великий вибір оригінальних ліцензійних витратних матеріалів і комплектуючих для друкуючих пристроїв та консультацію по їх придбання та експлуатації.
  6. Звернувшись до нас за заправкою картриджа, Ви отримуєте, можливість укладення договору, що є важливим для багатьох клієнтів.
  Ми надаємо широкий спектр послуг: заправка картриджів, очистка, прошивка, заміна зношених деталей, профілактика, відновлення лазерних принтерів, МФУ та іншої цифрової техніки.

  Переваги нашої компанії:

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка картриджів на метро Житомирська

  Не варто здавати витрачений картридж в утилізацію після того, як в ньому закінчився тонер. Нова деталь може коштувати непристойно дорого, досягаючи 30% від вартості всього принтера. Насправді картридж ще не вичерпав свій максимальний ресурс і Вам допоможе заправка принтерів на метро Житомирська або заміна фотобарабана в картриджі. Здійснити цю процедуру можна як у нас в майстерні, так і з виїздом фахівця до замовника. Майстер повністю розбере пристрій, проведе діагностику справності деталей, ретельно почистить від надлишків попереднього тонера і заправить новим правильно підібраним тонером. За рахунок використання професійної технології заправки, кількість браку зводиться до нуля і збільшується термін служби офісної техніки.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Ціни на послуги

  Дізнатися докладніше про вартість обслуговування можна в нашому прайсі з найменуванням робіт і цінами. У нас безкоштовний виїзд на заправку картриджів, якщо Ви перебуваєте поблизу від наших майстернях. При обслуговуванні в нашому центрі, в вартість включається діагностика несправностей. Замовляючи заправку двох і більше картриджів, клієнт отримує відчутну знижку. Усі бажаючі скористатися нашим сервісом отримують можливість оплати готівкою або безготівково з ПДВ.
  Сподіваємося, що наша пропозиція Вас зацікавила і стане предметом розвитку довгострокового співробітництва. У свою чергу ми докладемо всіх зусиль для виправдання Ваших очікувань.

  Зв'язатися з нами: