Багато користувачів оргтехніки рано чи пізно задаються питанням, де проводиться швидка і ефективна заправка картриджів на Чоколівці. У сервісному центрі “Fullcartridge” в будь-який момент готові допомогти з вирішенням цього питання.

Замовити послугу:

  Кілька причин вибрати нашу компанію:

  • досвід більш 7 років в сфері обслуговування офісної техніки.
  • приймаємо замовлення 7 днів в тиждень.
  • Всі наші співробітники пройшли спеціальну підготовку і регулярно підвищують свою кваліфікацію на професійних тренінгах.
  • Протягом дня зможемо вирішити питання з відновленням Вашої техніки, якщо заявка була залишена не пізніше 14.00.
  • Ми застосовуємо спеціальну технологію заправки лазерних картриджів, процес якої займає 15-20 хвилин.
  • Пропонуємо можливість укладення договору.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на Чоколівці

  Наші кваліфіковані інженери розбираються в нюансах заправки і обслуговування всіх відомих моделей лазерних картриджів. Заправка принтерів на Чоколівці фахівцями “Fullcartridge” забезпечує тривале і безперебійне функціонування друкарської техніки з мінімальними витратами на обслуговування і витратні матеріали.

  Використовувані для заправки високоякісне чорнило від провідних зарубіжних марок, дозволяють домогтися високої якості друку і збільшити термін служби картриджа. Якщо в роботі пристрою з'явилися збої, однієї заправки буде недостатньо. У такому випадку знадобиться заміна фотобарабана в картриджі, яка значно подовжить життя друкарської техніки. Після завершення процедури наповнення картриджа новим тонером, клієнт отримує гарантію на весь термін до закінчення ресурсу.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Доступний рівень сервісу

  Обслуговуємо в компанії “Fullcartridge” дозволяє істотно заощадити час і кошти. Вартість заправки залежить від типу і марки картриджа і в середньому становить 200 грн. На нашому сайті представлений прайс із зазначенням переліку та тарифів послуг, що надаються.

  Безумовною перевагою нашого сервісу є робота на результат без необхідності внесення авансу. Розрахунок здійснюється після надання послуг готівкою або безготівково.

  Щоб замовити послуги фахівця, зателефонуйте на наш контактним номером або заповніть заявку онлайн. Через кілька хвилин менеджер набере Вас і проконсультує з усіх питань

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: