Для жителів Києва компанією “Fullcartridge” проводиться професійна заправка картриджів на Диміївці і в інших мікрорайонах і передмістях столиці.

Замовити послугу:

  Що змушує клієнтів звертатися саме до нас:

  • Впродовж 7 років ми спрямовуємо свої сили на організацію високого рівня сервісу.
  • Приймаємо замовлення в будь-який день тижня.
  • Завдяки сучасному принципом роботи, протягом 15 хвилин виробляємо якісну заправку практично будь-якої марки картриджа.
  • Більшість робіт виконуються день в день.
  • Можливість укладення договору на сервісне обслуговування.
  • Офіційна гарантія на всі види робіт.

  Переваги нашої компанії:

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Заправка картриджів на Диміївці

  Самостійне заповнення картриджа загрожує негативними наслідками для друкувального пристрою і може дорого обійтися для власників оргтехніки. Адже сума нової деталі становить мало не 50% від вартості всього копіювального апарату, в той час як заправка принтерів на Диміївці обходиться всього від 200 грн.

  Майстри нададуть якісну заправку лазерних картриджів у Вас на дому або в офісному центрі. До того ж, Вам не потрібно відволікатися від робочого процесу, щоб здати пристрій до нас в сервіс, наші кур'єри щодня бувають на Диміївці і зроблять це за Вас.
  Заправка принтерів здійснюється найкращим з представлених на ринку тонером Static Kontrol, що дозволяє істотно продовжити життєвий цикл картриджа. У послугу включено повне розбирання, чистка деталей, видалення залишків тонера, промивка механічних вузлів спеціальним розчином для чищення, збірка. Під час діагностики майстер оцінює придатність компонентів картриджа і в разі потреби здійснює відновлення непридатних деталей (заміна фотобарабана в картриджі). Після здійснення всіх маніпуляцій, проводиться підсумкове тестування якості друку.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Відмінний результат за розумною ціною

  При виборі нашої компанії, кожного клієнта порадують доступні ціни поряд з високим рівнем сервісу, якому можна довіряти. У поточному прейскуранті представлений перелік послуг і вартість їх надання. За умови замовлення робіт в нашій компанії, ми надаємо приємний бонус у вигляді безкоштовної діагностики. Без обслуговування оргтехніки діагностика обійдеться від 150 грн. Приймаємо оплату будь-яким зручним для Вас способом – готівкою або безнал.

  Щоб швидко і якісно відновити офісну техніку, досить здійснити дзвінок по телефону або ж залишити заявку на офіційному сайті і наші менеджери самі негайно зв'яжуться з Вами.

  Зв'язатися з нами: