Складно знайти професійний сервіс з обслуговування офісної техніки, якщо живеш у віддаленому мікрорайоні Києва – Дніпровському масиві? Якісна заправка картриджів на ДВРЗ фахівцями “Fullcartridge” вирішить Вашу проблему.

Замовити послугу:

  Наші переваги:

  • Ведемо успішну діяльність з 2013 року і маємо великий досвід обслуговування оргтехніки з гарантією високої якості.
  • Заповнюємо картриджі за адресою замовника, з виїздом кур'єра або в нашому сервісному центрі – сьогодні залишите і завтра він буде готовий.
  • Щоб якість друку залишалося на високому рівні, при виконанні робіт використовуються тільки якісні барвники, а кількість подаваного тонера проводиться на потрібний рівень.
  • Майстри сервісу проходять регулярне навчання і розбираються в нових моделях друкарської техніки.
  • У нас Ви отримаєте фірмову гарантію на всі види послуг.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на ДВРЗ

  Дуже часто закінчення тонера в картриджі є повною несподіванкою для власника друкарської техніки. Звичайно можна провести процедуру самостійно і не задаватися питаннями пошуку сервісного центру. Однак спроба заправити картридж самостійно без допомоги професіоналів, може закінчитися тим, що Ви своїми діями приведете до поломки або купівлі нового дорогого приладу. отже, заправка принтерів на ДРВЗ може значно скоротити витрати в порівнянні з покупкою нових картриджів.

  Команда професійних співробітників дотримується особливої ​​налагодженої технології, що дозволяє заправляти картриджі оперативно і без шлюбу. Використання якісних марок тонера є запорукою того, що якість зображень заправленого нами картриджа буде гарантовано високим.

  Дана послуга в нашому центрі є комплексний процес, що складається з діагностики, ретельного очищення вмісту картриджа від залишків тонера і частинок пилу, заповнення контейнера новим барвником. Завершальним етапом процедури є тестування друку.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  З “Fullcartridge” доступно і недорого

  головними орієнтирами, на які ми спираємося в нашій професійній діяльності, є максимально вигідні та комфортні умови співпраці, які допомагають не тільки економити Ваш бюджет, але і користуватися послугами досвідчених професіоналів. Низька вартість пояснюється тим, що ми замовляємо витратні матеріали та комплектуючі безпосередньо від виробників за оптовою ціною. відповідно, надаємо свої послуги без додаткових націнок.

  Ми відрізняємося від інших тим, що заправка лазерних картриджів здійснюється без передоплати. Наші клієнти можуть оплачувати роботу готівкою або безготівково. Також ми пропонуємо їм можливість укладення договору, щоб користуватися нашими послугами в кредит. Ми постійно тішимо своїх клієнтів приємними акціями і бонусами.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: