Закінчився тонер в домашньому або офісному принтері і Ви не знаєте куди звернутися? З цим завданням якнайкраще допоможе впоратися сервісний центр “Fullcartridge” з заправкою картриджів на Караваєвих дачах.

Заправка картриджів та ремонт принтерів

Викликати майстра:

  Чому у нас найкраща заправка принтерів на Караваєвих дачах:
  1. досвід більш 15 років на ринку послуг із заправки та відновлення офісної техніки.
  2. Основний відсоток замовлень виконується в день їх оформлення за умови, якщо майстер не завантажений. У разі велику завантаженість, менеджер домовляється з клієнтом з приводу зручного для нього часу прибуття фахівця.
  3. За час нашої діяльності була розроблена унікальна технологія заправки, тому для заповнення одного картриджа буде потрібно близько 15 хвилин часу.
  3. Наша команда фахівців виконує заправку більш 400 різновидів кольорових і монохромних картриджів лазерних принтерів.
  4. Вища якість послуг підтверджено фірмовою гарантією.
  5. Однією з переваг є можливість укладення договору.
  Додатково в нашому сервісному центрі здійснюють діагностику, прошивку принтерів, ремонт МФУ та інших пристроїв.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Ефективна заправка картриджів Караваєві Дачі

  Пріоритетним напрямком в діяльності нашої компанії є заправка лазерних принтерів. Майстри досконало володіють знаннями складного механізму картриджа лазерного принтера. Заповнення картриджа виконується якісним тонером, ретельно підібраним під модель друкарського пристрою. Звернувшись в нашу майстерню, вам якісно, оперативно і недорого заправлять витрачений картридж і якість друку буде таким же, як у нового.
  Процес включає повне розбирання приладу і огляд всіх його елементів. Спочатку обов'язково виконується діагностика і очищення всіх компонентів картриджа від частинок старого тонера, а також змащування всіх вузлів. І лише після цього відбувається заповнення картриджа новим тонером.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Ремонт принтерів на Караваєвих дачах

  Минулий необхідне навчання персонал, моментально допоможе усунути будь-які несправності лазерних пристроїв. Ремонт принтерів на Караваєвих дачах буде завершено від 20 хвилин до двох годин.
  Коли текст на аркушах виходить змазаним і стають видні чорні смуги по краях паперу, це вважається наслідком зносу магнітного вала або фотобарабана. В такому випадку майстром буде виконано заміну фотобарабана в картриджі або заміна інших складових частин. За ціною дана процедура є більш вигідною, ніж покупка іншого пристрою.

  Переваги нашої компанії:

  Вартість обслуговування офісної техніки

  Ціни на всі послуги від нашої компанії розписані в опублікованому на сайті прайс-листі. Вартість визначається для кожного клієнта окремо з урахуванням всіх факторів і особливостей несправності.
  Послуга виклику майстра в районі Караваєвих Дач абсолютно безкоштовна. Діагностика без подальшого відновлення техніки – 150 грн. Середня сума заповнення картриджа новим тонером починається від 200 грн.
  Оплата здійснюється за фактом виконання робіт будь-яким із способів – безнал або готівкою.
  Якщо Вам знадобилася заправка принтерів на Караваєвих дачах, заповніть просту заявку і дочекайтеся дзвінка нашого менеджера для отримання консультації з приводу оформлення замовлення.

  Зв'язатися з нами: