Якщо Вам потрібно терміново заправити принтер і отримати чітку безвідмовну друк документації, ідеальним варіантом буде звернення за кваліфікованою допомогою фахівців “Fullcartridge”. У сервісному центрі представляють якісні послуги із заправки кольорових і чб принтерів з лазерною технологією.

Викликати майстра:

  Заправка картриджів на Комсомольському масиві в нашій компанії володіє масою переваг:
  1. Впродовж 15 років ми швидко, професійно і ефективно вирішуємо проблеми, що виникають в процесі роботи офісної техніки.
  2. Найчастіше ремонт або заправка виконується день у день, якщо заявка була оформлена до 12 годин і в залежності від завантаженості наших майстрів.
  3. Робота без вихідних і свят.
  4. Для жителів Комсомольського масиву та інших мікрорайонів столиці є можливість укладення договору на сервісне обслуговування в нашому центре.каза.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Ціни на заправку і відновлення офісної техніки

  При досить недорогою ціною, якість послуг, що надаються компанії “Fullcartridge” зберігається на найвищому рівні. У прайс-листі наведено ціни на основні послуги нашого сервіс-центру. Вам не потрібно платити (готівкою або безготівково) за виїзд фахівця до Вас в офіс або додому, на Комсомольському масиві ця послуга є абсолютно безкоштовною. При віддаленому місцезнаходження офісу клієнта від наших майстернях виїзд майстра складе 50 грн. Вартість діагностики не врахована за умови проведення подальших робіт і може варіюватися від безкоштовної до 150 грн і вище залежно від терміновості замовлення, складності поломки.
  Оформити замовлення можна за контактними телефонами нашого сервісного центру або на сайті за допомогою онлайн-заявки. Наші працівники в найкоротший час зв'яжуться з Вами для уточнення деталей і обробки за

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Заправка картриджів на Комсомольському масиві

  За рахунок спеціальних знань і практичних навичок наші майстри здатні заправити картридж фактично будь-якої моделі лазерних пристроїв. При виконанні робіт використовуються тільки якісні і перевірені на практиці витратні матеріали та запчастини, що дає можливість отримати в результаті бажаний результат і продовжити термін експлуатації лазерного картриджа.
  Заправка принтерів на Комсомольському масиві проводиться в комплексі з повною очисткою картриджа і зміною тонера. Щоб швидко і якісно заповнити картридж новим барвником порошком фахівця буде потрібно всього лише 15 хвилин. Тестування якості друку є обов'язковою умовою і завершальним етапом кожної заправки.

  Переваги нашої компанії:

  Зв'язатися з нами: