Витрачених фарба в картриджі і як завжди не вчасно? Скористайтеся послугою по заміні тонера в компанії “Fullcartridge”, де проводиться заправка картриджів на КПІ з максимальною вигодою для клієнтів.

Замовити послугу:

  переваги:

  • Займаємося своєю діяльністю не один рік, користуючись довірою споживачів наших послуг.
  • Наявність широкого штату співробітників дозволяє виконувати велику частину замовлень в день їх прийому.
  • Діє кур'єрська служба доставки.
  • Для корпоративних клієнтів пропонуємо вигідні умови і можливість укладення договору.
  • Забезпечуємо зручний рівень оплати як готівкою, так далі безготівково.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на КПІ

  Деякі користувачі копіювальної техніки постійно здійснюють покупку нових картриджів, не вдаючись до їх заправці. Не поспішайте кожен раз купувати нові комплектуючі для друкарської техніки. Адже є більш вигідний варіант – заправка принтерів на КПІ, яка забезпечить Вам багаторазову економію витрат.

  Завдяки службі кур'єрської доставки, Вам не доведеться добиратися до найближчого сервісного центру, кожен раз, коли потрібно заправити картридж. Наш кур'єр готовий приїхати в будь-який район Києва, щоб забрати друковане пристрій до нас в сервіс і не пізніше наступного дня повернути назад в кращому вигляді.

  Дотримуючись чіткої технології заправки лазерних картриджів з урахуванням всіх регламентів і вимог, майстер виконає процедуру протягом 15 хвилин. Заповнення барвника в механізмі картриджа за допомогою кращого тонера Static Control і подальшим обов'язковим тестуванням друку, є гарантією першокласного якості виконаних робіт.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Кращі ціни на послуги

  Наші послуги є досить затребуваними серед споживачів, так як ми гарантуємо відмінну якість кольорового або чорно-білого друку по найбільш економним розцінками. Оплата послуги здійснюється тільки після прийому роботи клієнтом. Тому, якщо Ви дбаєте про свій бюджет, замовте виїзд досвідченого фахівця до Вас в офіс або додому. Для цього заповніть відповідну форму або скористайтеся послугою зворотного дзвінка.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: