Коли настає момент заправити або замінити картридж, слід добре обміркувати, до кого звернутися за кваліфікованою допомогою. Щоб заправка картриджів на Червоному хуторі була перевірена успішно, краще заплатити трохи дорожче, але забезпечити себе послугами досвідчених професіоналів компанії “Fullcartridge”. Головним пріоритетом нашої діяльності є якість надання послуг і максимально зручний сервіс.

Замовити послугу:

  переваги:

  • Ми вже довго і якісно надаємо послуги в даній сфері, тому база наших постійних клієнтів з кожним роком збільшується.
  • Пропонуємо виїзд фахівця в будь-яку точку Києва протягом 30 хвилин після здійснення замовлення і в обумовлений термін.
  • Заправка і ремонт можуть виконуватися як на виїзді (за місцем в офісі або вдома), так і стаціонарно в нашому сервісному центрі.
  • Будь-яка форма оплати (готівкою, безготівковий).
  • Великі компанії та корпорації, так і приватні фірми мають можливість укладення договору на сервісне обслуговування оргтехніки.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на Червоному хуторі

  Заправити картридж новим тонером не так просто, як багато хто припускає. природно, таку процедуру складно виконати непрофесіоналові якісно і акуратно. Якщо роботу проведе наш кваліфікований майстер, заправка принтерів на Червоному хуторі збереже кошти, а картридж буде друкувати як же добре, як і раніше. Весь процес заповнення картриджа новим тонером займе не більше 15-20 хвилин завдяки нашій інноваційній технології заправки. Для зарядки лазерних картриджів використовуються виключно фірмові барвники вищої якості, тому ми на всі сто можемо гарантувати ефективність наданої послуги.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вартість заправки картриджів в “Fullcartridge”

  Своїм клієнтам ми пропонуємо якісну заправку картриджів за доступною ціною – від 200 грн. Вартість залежить від конкретної моделі і категорії друкарської техніки, ресурсу картриджа, обсягу, складності і терміновості виконання робіт. Ціни на інші послуги наведені в прайсі.
  Щоб оформити замовлення, Ви можете залишити заявку або проконсультуватися з нашим співробітником по телефону, який погоджує орієнтовну суму і зручний для клієнта час виконання робіт.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: