Бажаєте позбавити себе від втрати часу на пошук і відвідування майстерень для заправки картриджів? В такому випадку можете розраховувати на співробітників сервісного центру “Fullcartridge”. Це популярний в столиці сервіс професіоналів, де здійснюється швидка і якісна заправка картриджів на Лівобережному масиві.

Замовити послугу:

  Наші головні переваги:

  • У нас заправляють більш 400 моделей лазерних картриджів.
  • Звернутися за допомогою в наш сервіс можна в будь-який день тижня.
  • Ми не беремо передоплати за послуги і надаємо на вибір кілька способів оплати: готівкою або безнал.
  • Ви можете самостійно привезти свій картридж до нас в майстерню або замовити доставку кур'єром.
  • Виконуємо всі заявки в день замовлення.
  • Пропонуємо можливість укладення договору.

  Ми не тільки заповнюємо лазерні картриджі, але і додатково надаємо широкий спектр послуг: діагностика, ремонт офісної техніки, прошивка принтерів, відновлення картриджів, продаж оригінальних комплектуючих.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на Лівобережному масиві

  Коли внаслідок активної експлуатації принтера витратиться фарба в картриджі, набагато вигідніше буде проводити заправку в спеціалізованому центрі, ніж періодично купувати нові картриджі.

  Майстер виїде на виклик до Вас додому або офіс, уточнивши зручне для Вас час. За рахунок застосування ефективного методу заправки, весь процес займе максимум 15-20 хвилин. У вартість даної послуги крім заправки водить діагностика, розбирання, чистка від пилу і залишків тонера, обов'язкове тестування пристрою і роздруківка пробної сторінки. При цьому заправка принтерів на Лівобережному масиві здійснюється тільки якісним і сумісним тонером, що дає можливість досягти високих результатів друку.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Швидка заправка за помірною вартістю

  Ми дотримуємося гнучкої цінової політики на обслуговування офісної техніки, що в комплексі з високим рівнем сервісу виділяє нас серед конкурентів в даній сфері. Ціна залежить від багатьох факторів, переважно від обсягу роботи і кількості звернень замовника на місяць. При цьому виїзд заправника в безпосередній близькості від наших майстернях абсолютно безкоштовний.

  Для оформлення замовлення або отримання консультації, потрібно просто заповнити заявку або зателефонувати за вказаними телефонами на офіційному сайті компанії. Через короткий проміжок часу Вам передзвонить наш менеджер і дасть вичерпні відповіді з приводу всіх деталей співпраці.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: