Для багатьох власників лазерних принтерів важливу роль відіграє вибір сервісного центру, де б здійснювалася якісна заправка картриджів на Лівому березі. компанія “Fullcartridge” стане професійним помічником в обслуговуванні Вашої друкарської техніки.

Замовити послугу:

  Чому ми вважаємося кращими в сфері обслуговування оргтехніки:

  • Для 7 років своєї діяльності ми обзавелися більш 1200 постійних клієнтів, число яких постійно зростає.
  • У нашій компанії працюють ввічливі і приємні співробітники, спілкування з якими принесе справжнє задоволення.
  • Завжди оперативно реагуємо на актуальні замовлення і відправляємо майстра через 30 хвилин з моменту подачі заявки.
  • Ми цінуємо час наших клієнтів, тому виконуємо замовлення в день їх оформлення.
  • Можливість укладення договору.
  • Гнучкий графік роботи по вихідних і святах.
  • Гарантія на всі види робіт.

  Крім поширеною послуги із заправки лазерних принтерів, в асортимент пропозицій нашої компанії входить діагностика, ремонт, прошивка і відновлення друкованих пристроїв. Також здійснюємо продаж і доставку комплектуючих з оплатою готівкою, на банківській картці або безготівково.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на Лівому березі

  Через певну кількість часу потрібно неодмінно заправляти спорожнілий картридж. У цьому випадку можете здати його на заправку в нашу найближчу майстерню. Кваліфіковані фахівці мають великий стаж роботи і відповідну освіту, тому заправка принтерів на Лівому березі буде проведена в кращому вигляді – з першого разу і без шлюбу.

  У нашій фірмі Ваш картридж буде заповнений тільки кращим барвником від перевірених виробників. Спеціальна технологія заправки дозволяє істотно скоротити час на проведення процедури. Весь процес разом з розбиранням, очищенням і мастилом вузлів і складанням, займе всього 15 хвилин часу, в результаті чого Ваша організація дуже швидко повернеться до звичного ритму життя.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вартість заправки картриджів на Лівому березі

  компанія “Fullcartridge” заслужила статус надійного постачальника послуг, який цінує час і гроші своїх користувачів. Наші ціни є прозорими і доступними для всіх. Вартість заправки і відновлення картриджів дуже варіюється і починається зазвичай від 200 грн.
  Якщо Вам необхідна допомога наших професіоналів, зателефонуйте нам по телефону або заповніть онлайн-заявку, в якій вкажіть модель картриджа і координати для зворотного зв'язку. Менеджер набере Вас через кілька хвилин і погодить час візиту майстра.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: