Якщо Ви надумали знайти досвідченого професіонала, якому по плечу якісна заправка картриджів на метро Академмістечко, телефонуйте в офіс компанії “Fullcartridge”.

Замовити послугу:

  У чому полягає перевага сервісу:

  • Наша компанія – лідер в сфері послуг в Києві з обслуговування офісної техніки.
  • Надаємо послуги на місці розташування друкарської техніки, або можете самі в робочий час привезти пристрій за однією з адрес, зазначених в контактах.
  • Оперативне реагування на термінові заявки – майстер виїжджає на об'єкт через півгодини після виклику.
  • У більшості випадків усуваємо проблеми з оргтехнікою протягом дня.
  • Будь-яка форма оплати – готівкою або безнал.
  • Можливість укладення договору.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на метро Академмістечко

  Коли картридж потребує заправці, багато хто намагається змінити тонер своїми силами, Не розуміючи, що після невмілого втручання доведеться витратити значну суму на ремонт або придбання нового апарату. Замовивши послугу в нашій службі заправки, можна бути впевненим, що кінцевий результат роботи буде на високому рівні.

  Майстри відповідально ставляться до своєї роботи і завжди заправляють повний бункер виключно якісним тонером від провідних виробників. Завдяки цьому заправлений картридж буде дорівнює за параметрами оригіналу, а за ціною значно дешевше – заправка принтерів на метро Академмістечко складе в середньому від 200 грн. В якості підтвердження стабільної роботи друкарської техніки після проведеної заправки є офіційна гарантія сервісу.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Які вигоди отримують клієнти

  Ціни на наведені роботи в нашому сервісі є досить прийнятними при високій якості послуг. На нашому сайті Ви можете знайти таблицю із зазначенням всіх цін на обслуговування техніки, каталог картриджів, які ми реалізуємо, а також інформацію про бонуси і знижки для корпоративних клієнтів.

  Важливо відмітити, що діагностика при подальшій співпраці буде коштувати Вам ні копійки. При відмові від обслуговування копіювальної техніки, вартість складе від 150 грн.

  Щоб оцінити роботу наших майстрів, зателефонуйте за контактним номером або оформите заявку на сайті і наші фахівці негайно приїдуть до Вас.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: