У кожному офісі, фірмі або будинку трапляється момент, коли припиняється робота принтера через закінчення тонера. завдяки компанії “Fullcartridge” можна швидко заправити лазерні принтери в будь-якому районі Києва. Ми гарантуємо, що заправка картриджів на метро Чернігівська – суцільний дрібниця для наших співробітників.

Замовити послугу:

  вигоди, які отримують наші клієнти:

  • більш 7 років роботи в сфері обслуговування офісної техніки ми день у день доводимо високий професіоналізм, якість і оперативність нашого сервісу.
  • Працюємо з усіма марками і моделями друкарського обладнання.
  • Надаємо послуги в майстерні і з виїздом по будь-якою адресою додому або офіс.
  • Наш заправник може бути у Вас протягом 30 хвилин після надходження замовлення.
  • кожному клієнту, яка звернулася в наш сервіс, надається можливість укладення договору на обслуговування офісної техніки.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на метро Чернігівська

  Щоб самостійно переконатися у всіх вигодах послуги “заправка принтерів на метро Чернігівська”, дзвоніть і замовляйте нашого фахівця до себе додому або підприємство. Майстер приїде до Вас так швидко, наскільки це можливо.
  Ми розуміємо, що від оперативності виконання заправки може залежати робота всього офісу, тому намагаємося робити її максимально швидко. Весь процес може зайняти не більше 15-20 хвилин завдяки використанню нашої інноваційної технології заправки лазерних картриджів. Коли буде потрібно заміна фотобарабана в картриджі, майстер поміняє несправну деталь на нову. Після надання послуги клієнт отримує гарантію на нашу роботу до кінця ресурсу барвника.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вартість послуг в нашому сервісному центрі

  Стаючи нашим клієнтом, Ви залишитеся задоволені доступними цінами і високим рівнем послуг. Якщо Ваше місце розташування близько до району метро Чернігівська, майстер приїде до Вас безкоштовно. Також ми безкоштовно надаємо послугу діагностики при умові замовлення обслуговування Вашого друкованого пристрою в нашому центрі. Оплата можлива після завершення всіх ремонтних і профілактичних процедур як готівкою, і для безготівкових.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: