Не знаєте де відремонтувати принтер або терміново потрібна заправка картриджів на метро Дарниця? Вам завжди прийдуть на допомогу фахівці сервісного центру “Fullcartridge”, де здійснюється технічне обслуговування та ремонт офісного обладнання будь-якої складності.

Замовити послугу:

Дізнатися вартість або викликати майстра:

  В чому наша перевага:
  1. близько 15 років досвіду в сфері обслуговування оргтехніки.
  2. Моментально реагуємо на що надходять заявки і виїжджаємо по Києву протягом 30 хвилин.
  3. Використовуємо перевірену методику заправки картриджів, внаслідок чого весь процес займе 15 хвилин.
  6. Гарантія сервісу на роботи і можливість укладення договору.
  7. Постійне навчання персоналу.
  8. Пропонуємо скористатися послугами в будь-який день тижня без вихідних і свят.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка картриджів на метро Дарниця – це вигідно

  При заміні відпрацьованого картриджа на оригінальний прийдеться заплатити чималу суму. Заправка принтерів на метро Дарниця є більш дешевим та ефективним варіантом і обходиться в середньому від 200 грн. Економія коштів при заправці в порівнянні з придбанням нового картриджа становить майже 70%.
  Наші фахівці професійно заправляють весь спектр сучасних картриджів провідних фірм: Lexmark, Samsung, Canon, Epson, HP, Ксерокс, Panasonic. Для заправки використовуються тонери виключно високої якості, які абсолютно безпечні для лазерних принтерів. У разі появи значних збоїв у роботі принтера необхідна буде заміна фотобарабана в картриджі. Щоб вихід з ладу оргтехніки ні загрожує негативними наслідками для робочого процесу, ми зробимо все можливе і швидко заправимо Ваше обладнання, позбавивши організацію від непродуктивних простоїв.

  Переваги нашої компанії:

  Вартість послуг в нашій компанії

  Ми гарантуємо чесні і доступні ціни. Знаходимо баланс між вартістю і якістю послуг, що надаються, використовуючи для ремонту офісної техніки тільки кращі компоненти і комплектуючі.
  Ціни на стандартні роботи представлені в прайсі у вигляді таблиці. У вартість робіт включено виїзд майстра і проведення діагностики. Без подальшого відновлення друкованого апарату, діагностика буде 150 гривень. Ціна прошивки принтера в середньому становить 500 гривень. На оптові замовлення по обслуговуванню від 3-х одиниць техніки, діє знижка.
  Для визначення точної суми необхідна діагностика несправностей та оцінка вартості ремонтних робіт нашим фахівцем. Форма оплати будь-яка за бажанням клієнта: безготівковим способом, готівкою, розрахунковий рахунок.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: