Як отримати якісний сервіс з мінімальними витратами, коли потрібно заправка картриджів на метро Дніпро? Довірте рішення цього питання сервісного центру “Fullcartridge”, де протягом 7 років займаються комплексним обслуговуємо офісної техніки.

Замовити послугу:

  Чому саме “Fullcartridge”:

  • Пріоритетом у діяльності нашої компанії є висока якість.
  • Ми надаємо цілий комплекс послуг: від заправки і відновлення лазерних картриджів, до ремонту і прошивки принтерів і МФУ.
  • Чи зможемо заправити більш 400 видів картриджів, навіть найрідкісніших моделей.
  • Можливість укладення договору з пролонгацією обслуговування.
  • Докладаємо всіх зусиль, щоб виконувати замовлення в день їх оформлення.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на метро Дніпро

  При спробі самостійно заправити спорожнілий картридж, не вдасться отримати належної якості друку, пристрій може прийти в непридатність і знадобиться ремонт всього принтера. Набагато кращим рішенням буде запросити нашого кваліфікованого фахівця, адже заправка принтерів на метро Дніпро – процес трудомісткий і вимагає наявності спеціальних знань.

  Для наших досвідчених професіоналів не складе труднощів протягом 15-20 хвилин виконати всі необхідні маніпуляції по заправці картриджів. При заповненні наші інженери використовують маячні тонери найвищої якості від найкращих виробників Америки, Кореї і Китаю. Перед тим, як засипати новий тонер, фахівець проведе діагностику і очищення механічних вузлів картриджа від частинок попереднього фарбувального порошку. А після заправки – перевірку якості друку і працездатності друкувального пристрою.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вартість наших послуг

  Безсумнівною перевагою нашої компанії є лояльні ціни на заправку картриджів в порівнянні з іншими подібними сервісами. Така послуга конкретно в нашому сервісі обійдеться від 200 грн. Вартість виїзду майстра для заправки на дому або офісному центрі – 50 грн. Звертаємо Вашу увагу, що діагностика з подальшим ремонтом обійдеться абсолютно безкоштовно, без ремонту – від 150 грн. Для оплати можна вибрати будь-який із запропонованих варіантів: готівкою або безнал.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: