Це не має значення, яка заправка картриджів на метро Дорогожичі Вам потрібна, для офісних або домашніх принтерів, Ви гарантовано переконайтеся в професіоналізмі надання цієї послуги на власному досвіді, якщо зверніться в сервісний центр компанії “Fullcartridge”.

Замовити послугу:

  Чим ми кращі за наших конкурентів:

  • більш 7 років надаємо широкий спектр послуг з обслуговування офісної техніки.
  • Вам не потрібно їхати в інший кінець міста, оскільки послуга кур'єрської доставки туди-назад дозволяє оформляти замовлення, не залишаючи меж власного будинку або офісу.
  • Забезпечуємо споживачам наших послуг можливість укладення договору.
  • Здійснюємо продаж оригінальних комплектуючих – картриджів.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на метро Дорогожичі

  Коли несподівано закінчилася фарба в картриджі, немає необхідності терміново купувати новий апарат. Скориставшись послугами наших умілих майстрів, ви вирішите цю проблему без зайвих витрат і продовжите термін використання старого картриджа.

  Залежно від можливостей і побажань клієнтів, заправка принтерів на метро Дорогожичі може бути проведена на місці (в офісі або вдома) протягом 15 хвилин. Або ми самі відвеземо пристрій в наш найближчий сервісний пункт і на наступний день повернемо назад в заправленому вигляді, зберігши Ваш дорогоцінний час.

  Для заправки лазерних картриджів ми використовуємо якісні витратні матеріали преміум класу, завдяки чому якість друку заправленого пристрою буде порівняти з заводським. Якщо апарат більше не підлягає заправці, тоді може знадобитися заміна фотобарабана в картриджі або ремонт всього принтера. Після виконання всіх необхідних маніпуляцій, клієнту надається гарантія до повного вироблення тонера.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Обслуговування на вигідних умовах

  Ціни на обслуговування офісної техніки в нашій компанії припадуть до душі кожному киянину. Вартість виконання заправки безпосередньо залежить від моделі друкованого пристрою і становить в середньому 200 грн. У прайс-листі наведені докладні ціни на роботи по заправці кожної моделі картриджа. Для додаткового комфорту кожен клієнт може розплатитися будь-яким із способів: готівкою або безнал.
  Щоб замовити заправку картриджів на метро Дорогожичі, Ви можете оформити онлайн-заявку з нашого сайту або замовити послугу в телефоном режимі у нашого менеджера, скориставшись номерами в розділі “Контакти”.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: