Потрібно заправка картриджів на метро Гідропарк – Нехай покладуть турботу про життєдіяльність Вашої офісної техніки на плечі професіоналів “Fullcartridge”, яким можна довірити роботу будь-якої складності.

Замовити послугу:

  Переваги звернення в нашу компанію:

  • Приймаємо замовлення з усіх мікрорайонів Києва.
  • заправляємо більш 400 моделей лазерних картриджів, в тому числі Brothers, HP, Canon, Samsung, Ксерокс.
  • Персонал нашого сервісу складається з висококваліфікованих фахівців, які пройшли спеціальну підготовку на навчальних курсах.
  • Ми завжди оперативно реагуємо на заявки – терміновий приїзд майстра на об'єкт здійснюється протягом 30 хвилин з моменту замовлення.
  • Працюємо в суботу та неділю.
  • Для фізичних та юридичних осіб є можливість укладення договору.

  В асортимент наших послуг крім заправки входить прошивка принтерів та МФУ, відновлення лазерних картриджів, заміна фотобарабана в картриджі і інших дрібних вузлів і деталей.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на метро Гідропарк

  Купівля нового картриджа або самостійне заповнення барвним порошком нерентабельні і чреваті значними фінансовими втратами. Найнадійнішим варіантом є заправка принтерів на метро Гідропарк від наших кваліфікованих фахівців.

  Тривалість всієї процедури становить 15 хвилин. Для якісної роботи друкарської техніки перед засипанням порошку виконується профілактична чистка картриджа від пилу і відкладень старого тонера. Потім картридж наповнюють якісним барвником від перевірених брендів витратних матеріалів і тестують якість друку.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Ціни на сервісне обслуговування оргтехніки

  Щоб вважатися кращими у своїй галузі, ми надаємо якісний сервіс за лояльними цінами. Переконати в цьому можна, зробивши вибір на користь нашої компанії. Ціни на обслуговування лазерних пристроїв для друку вказані в прайсі, як орієнтовні. Більш точна інформація про вартість послуг надається після діагностики. Оплата приймається готівкою або безготівково після здійснення всіх робіт.

  Для оперативного виїзду фахівця додому або офіс, залиште онлайн-заявку в формі швидкого замовлення або зв'яжіться з нашими менеджерами і вони неодмінно Вас проконсультують по всіх виниклих питань.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: