Якщо Вам необхідна заправка картриджів на метро Червоний хутір і Ви хочете знайти досвідченого фахівця, то сервісний центр “Fullcartridge” до ваших послуг.

Замовити послугу:

  Наші головні переваги:

  • більш 7 років обслуговуємо всі райони Києва, включаючи Червоний хутір.
  • Займаємося швидкої заправкою день-у-день лазерних принтерів всіх популярних брендів: Ксерокс, Canon, Samsung, Panasonic, HP.
  • Ви можете викликати нашого фахівця до себе додому або офіс або привезти копіювальний апарат до нас в майстерню.
  • Надаємо гарантію на весь спектр надаваних послуг і можливість укладення договору.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на метро Червоний хутір

  перш, ніж купувати новий оригінальний картридж після витрати в ньому тонера, краще зверніться до досвідчених і перевірених фахівців компанії “Fullcartridge”. Вони проведуть швидку і професійну заправку лазерних принтерів, використовуючи найкращі витратні матеріали та сертифіковані інструменти.

  Заправка принтерів на метро Червоний хутір складається з діагностики працездатності, розбирання картриджа, мастила вузлів, очищення контейнерів від старого порошку, заправки свіжим тонером, послідовної зборки, тестової роздруківки документа.

  Після численних заправок комплектуючі картриджа зношуються. У таких випадках наші кваліфіковані інженери також зможуть Вам допомогти. Вони проведуть відновлення (заміна фотобарабана в картриджі), що дозволяє продовжити термін експлуатації картриджа. Із застосуванням найефективніших методів заправки, процедура буде завішана через 15 хвилин і Ви зможете знову без проблем і втрат часу повернутися до звичного ритму роботи.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  демократичні ціни

  Заправка принтерів в сервісі “Fullcartridge” є більш вигідною інвестицією, ніж періодичне придбання нових оригінальних витратних матеріалів. Вартість і якість послуг зможе порадувати кожного власника копіювальної техніки. Досвідчені співробітники розраховують ціну для кожного клієнта індивідуально з урахуванням всіх факторів. Клієнт оплачує послуги готівкою або безготівково тільки після того, як майстер надав готову роботу.

  Для замовлення послуг майстра по виїзду, наберіть наш номер в розділі “Контакти” або заповніть форму зворотного зв'язку і наші диспетчери зателефонують Вам протягом 15 хвилин.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: