Ви живете або працюєте на Лісовому масиві і Вам необхідно терміново продовжити процес друку? Доручіть рішення цієї проблеми фахівцям “Fullcartridge“, після чого можете забути, що Вам потрібна була заправка картриджів на метро Лісова.

Замовити послугу:

  переваги співпраці:

  • Ми сумлінно виконуємо свою роботу, підтвердженням чого є велика кількість позитивних відгуків і більш 1200 постійних клієнтів.
  • Швидко і недорого заправляємо картриджі для лазерних принтерів наступних брендів: Брати, Epson, Canon, HP, Samsung.
  • В 90% випадків обслуговування оргтехніки проводиться день в день. Якщо немає вільних фахівців, час прибуття майстра обмовляється з менеджером в індивідуальному порядку.
  • Надаємо клієнтам можливість укладення договору.

  Заправка лазерних картриджів є не єдиною послугою, яку надають в нашому сервісі. Також ми успішно здійснюємо діагностику, ремонт, прошивку принтерів і МФУ, відновлення та продаж картриджів.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на метро Лісова

  У сервісному центрі “Fullcartridge” надається можливість заощадити на покупці нового картриджа, завдяки послузі “заправка принтерів на метро Лісова”. Інженер проведе необхідні маніпуляції, дотримуючись усіх технології і правила техніки безпеки. На всю роботу, включаючи розбирання, чистку і зворотний збірку, майстер витрачає до 15-20 хвилин, за рахунок використання спеціальної технології заправки.

  Внаслідок тривалої експлуатації деякі деталі картриджа зношуються і підлягають заміні. В такому випадку проводиться заміна фотобарабана в картриджі, а також інших зношених компонентів. Майстер приїде до Вас зі всім необхідним інструментом і витратними матеріалами для здійснення обслуговування друкарської техніки на місці. Після заповнення новим тонером і тестування пристрою, клієнту вручається гарантійний талон на проведену роботу і забирається робоче місце.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вартість заправки для лазерних картриджів

  Фахівці нашого сервісу можуть забезпечити якісну заправку Вашого картриджа за вигідною ціною і без шкоди якості друку. Ми пропонуємо клієнтам кілька способів оплати: готівкою або безготівково. Вартість однієї заправки чорно-білого або кольорового картриджа становить від 200 грн, а з повним прайсом можна ознайомитися на офіційному сайті компанії.

  Для виклику фахівця Вам лише необхідно заповнити заявку або замовити зворотний дзвінок. З Вами вийде на зв'язок менеджер сервісу і надасть вичерпну інформацію про деталі співпраці.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: