Що робити, якщо потрібна заправка картриджів на метро Лук'янівська поблизу с Вашим будинком? Можете замовити послугу в сервісному центрі “Fullcartridge” і отримати повноцінне обслуговування офісної техніки на високому рівні.

Замовити послугу:

  Наші переваги:

  • Приймаємо в обслуговування практично всі моделі друкувального обладнання.
  • Оперативне виконання замовлення в день звернення клієнта.
  • Швидке прибуття майстра до замовника на будинок або офіс протягом 30 хвилин після заявки.
  • Консультування клієнтів щодо питань експлуатації офісної техніки.
  • Можливість укладення договору.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на метро Лук'янівська

  Якщо прийшов час поповнити запаси тонера, сміливо звертайтеся до нас. Ми з усією відповідальністю підійшли до формування команди майстрів, тому можете бути впевнені, що заправка принтерів на метро Лук'янівська буде проводитися тільки справжніми професіоналами. Всі пристрої засипаються тільки оригінальним тонером від провідних виробників витратних матеріалів. весь процес, включаючи діагностику, очистку бункера і вузлів картриджа, мастило деталей, заправку, збірку і текстову роздруківку, займе не більше 15-20 хвилин. Після виконання всіх дій клієнту надається офіційна гарантія до повної витрати фарби.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Сервіс за оптимальними цінами

  Сотні приватних і корпоративних клієнтів високо оцінили професіоналізм співробітників “Fullcartridge” і прийнятні ціни, доступні для кожного користувача. Якщо Ви житель однієї з вулиць на метро Лук'янівська, виїзд майстра буде безкоштовним. В інших випадках 50 грн. Варто відзначити, що діагностика також безкоштовна при ремонті техніки. Без ремонту обійдеться від 150 грн. Оплата здійснюється готівкою після завершення обслуговування оргтехніки. Також можливе перерахування коштів по безналу.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: