Втомилися шукати сервіс, де можна оперативно заправити витрачений картридж? Рекомендуємо покластися на співробітників сервісного центру “Fullcartridge“, основною спеціалізацією якого є заправка картриджів на метро Політехнічний інститут.

Замовити послугу:

  Особливості обслуговування в нашій компанії:

  • Заправляємо лазерні принтери всіх популярних торгових марок: Ксерокс, Canon, Panasonic, Samsung, HP.
  • Обслуговуємо офісне обладнання на виїзді, як вдома, так і в офісі замовника, виконуючи заправку день в день, якщо заявка була залишена до 12.00.
  • Майстер прибуває на місце призначення не пізніше, ніж через 1 годину з моменту отримання заявки від клієнта.
  • Можливість укладення договору.

  Заправка лазерних принтерів є не єдиною сферою нашої діяльності. У нас також можна замовити діагностику, ремонт копіювальної техніки, відновлення чорно-білих і кольорових картриджів, прошивку принтерів.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на метро Політехнічний інститут

  Штат професійних заправників має високий рівень підготовки і багаторічним досвідом обслуговування оргтехніки, завдяки чому заправка принтерів на метро Політехнічний інститут виробляється лише за 15 хвилин і без втрати якості друку.
  Ми дотримуємося правила, що на витратних матеріалах не можна економити, тому використовуємо тільки високоякісний тонерний порошок від іменитих зарубіжних брендів. При виникненні проблем у нормальній роботі самого друкованого пристрою через знос картриджа, буде виконано заміну фотобарабана в картриджі. По завершенні роботи клієнту видається гарантія, діюча до закінчення ресурсу тонера.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Ціни на послуги

  Ми гарантуємо, що з нами Ви зможете заощадити величезну кількість грошей і часу. Ми враховуємо багато факторів, які мають вплив на кінцеву суму і розраховуємо вартість індивідуально для кожного клієнта. Повний перелік цін на обслуговування офісної техніки представлений в нашому прейскуранті.
  У вартість відновлення лазерних принтерів на метро Політехнічний інститут не входить оплата виїзду спеціаліста, оскільки ця послуга є абсолютно безкоштовною. Слід зазначити, що діагностику Ви також не сплачуєте при подальшому ремонті оргтехніки. Будь-яка форма оплати дозволяє надавати послуги для комерційних і приватних організацій як готівкою, та безготівковим способом.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: