До кого звернутись, якщо потрібно заправка картриджів на метро Університет? відповідь очевидна – телефонуйте в сервісний центр компанії “Fullcartridge”.

Замовити послугу:

  Наші головні переваги:

  • Заповнюємо всі моделі лазерних картриджів з першого разу і без шлюбу.
  • Швидко реагуємо на виклик, виїжджаючи в будь-яку точку Києва відразу, як тільки надійшла заявка від клієнта.
  • Надаємо послуги на виїзді і в нашій майстерні.
  • Виконуємо безкоштовну діагностику з подальшим проведенням заправки або ремонту офісної техніки.
  • Можливість укладення договору на обслуговування офісної техніки з відстрочкою платежу.

  Спектр пропозицій нашої компанії: діагностика і ремонт друкарської техніки, зміна чіпа, прошивка принтерів, обнуління лічильників, відновлення картриджів.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на метро Університет

  Якщо Ви не маєте уявлення як правильно заправляти принтер, настійно рекомендуємо не проводити цю процедуру самостійно. Краще не роздумуючи звернутися за допомогою до наших професійних заправників, володіє великим досвідом роботи, адже заправка лазерних картриджів становить вагомий відсоток в пакеті наших послуг.

  В умовах сервісу заправка принтерів на метро Університет здійснюється в спеціально обладнаному приміщенні з використанням захисного одягу та інструментів. Майстри виконують цей процес за допомогою тонерного пилососа, завдяки чому суспензія порошку не залишиться в повітрі і не зможе нашкодити здоров'ю.

  Процедура заправки складається з декількох етапів:

  • Проводиться повна діагностика пристрої.
  • Розбирається картридж до окремих вузлів.
  • Утилізуються залишки попереднього тонера.
  • Повністю очищається механізм вироби від пилу.
  • Картридж заповнюється новим тонером.

  При відновленні картриджа крім всіх перерахованих вище маніпуляцій, проводиться заміна внутрішніх деталей, вичерпали свій ресурс: дозуючого леза, ролика первинного заряду, магнітного вала, леза очищення, заміна фотобарабана в картриджі. Після закінчення всіх операцій перевіряється якість друку заправленого картриджа на спецоборудовании.

  Вартість заправки картриджів

  вибираючи співпрацю “Fullcartridge”, кожен клієнт на власному досвіді переконається в якості і доступності послуг, що надаються. Первісна вартість за одну заправку становить від 200 грн. Всю іншу інформацію про послуги та вартості їх надання можна побачити в прайс-листі. Для постійних клієнтів діють особливі умови, персональні знижки і приємні бонуси. Розплатитися можна двома способами за фактом роботи: готівкою і безнал.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: