Коли терміново знадобиться заправка картриджів на метро Васильківська, Вам обов'язково допоможуть в нашому сервісному центрі “Fullcartridge”. Фахівці компанії надають весь спектр робіт з обслуговування копіювального обладнання: від заправки картриджів, діагностики, ремонту та відновлення лазерних принтерів і МФУ до поставки оригінальної техніки.

Замовити послугу:

Дізнатися вартість або викликати майстра:

  Нас вибирають з наступних причин:
  1. Здійснюємо технічне обслуговування офісної техніки протягом 15 років на вигідних умовах і конкурентними цінами.
  2. Наші експерти чудово розуміють всі нюанси та специфіку роботи з різними моделями картриджів всіх відомих брендів: Brother, Canon, HP, Samsung, Panasonic, Ксерокс, Epson.
  3. Ми використовуємо надійні комплектуючі та витратні матеріали, включаючи запчастини і тонер, для підтримки належного функціонування оргтехніки.
  4. Кожен замовник має можливість укладення договору на проведення ремонту та відновлення друкованого пристрою.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка картриджів на метро Васильківська

  Після вичерпання ресурсу картриджа досить необачно буде купувати новий. Більш ефективним рішенням є заправка принтерів на метро Васильківська. Наші досвідчені майстри візьмуть на себе виконання цього складного технологічного процесу і максимально швидко повернуть вашу техніку в робочий стан.
  Перед тим, як приступити до заправки Вашого картриджа, майстер безкоштовно проведе діагностику і протестує якість друку після заправки. У послугу заправки лазерних картриджів входить також чистка бункера від попереднього тонера і мастило спеціальною рідиною внутрішніх деталей. За рахунок використання професійної технології заправки, процес заповнення новим тонером займе близько 15 хвилин.

  Переваги нашої компанії:

  Вартість ремонту офісної техніки

  Заправка картриджів в “Fullcartridge”- це реальна економія часу і коштів для Вас і Вашого бізнесу.
  Ціну на заправку і ремонт принтерів можна дізнатися в наведеному на сайті прайс-листі. Заправка картриджів обійдеться в середньому від 200 грн. Щоб відремонтувати принтер, слід заплатити від 350 грн, перепрошити – 500. Розрахуватися за роботу можна будь-яким із способів оплати: готівкою або безготівково.
  Для замовлення послуг звертайтеся в наш сервіс будь-яким зручним способом: телефонуйте на наш номер, привозите свій картридж до нас за адресою ул.Северная,1 або залиште заявку на сайті. Протягом декількох хвилин менеджер проконсультує Вас з приводу вартості та інших питань, що цікавлять.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: