Потрібен ремонт, відновлення або заправка картриджів на метро Видубичі, але Ви не знаєте до кого звернутися? Щоб Ваша техніка працювала довго і справно, звертайтеся до фахівців сервісного центру “Fullcartridge”, які будуть раді подарувати нове життя Вашої техніці.

Замовити послугу:

  переваги компанії:

  • За роки успішної діяльності в сфері обслуговування друкарської техніки, ми зарекомендували себе з кращого боку і заслужили довіру більш 1200 постійних клієнтів.
  • Вирушаємо на заправку за вказаною адресою відразу після оформлення заявки.
  • Наші кур'єри працюють по всій території міста, що дає можливість замовлення послуги кур'єрською доставкою, перебуваючи в будь-якій точці Києва
  • Можливість укладення договору дозволяє замовити послугу з відстрочкою платежу.
  • Для заправки лазерних картриджів застосовуємо найкращий із представлених на ринку тонер Static Control.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на метро Видубичі

  Першою думкою користувачів оргтехніки, після витрати тонера, є рішення самостійно заправити спорожнілий контейнер. Але чи завжди воно є оптимальним? Адже подібні маніпуляції з технікою можуть привести до небажаних наслідків і завдати шкоди копіювального апарату. Уникнути подібних проблем допоможе заправка принтерів на метро Видубичі, яка дозволяє з мінімальною втратою часу, грошей і сил повернути в стрій друкувальний обладнання.

  Нашим пріоритетом є Ваш комфорт, тому пропонуємо замовити послугу на виїзді не виходячи з дому чи офісу, що значно спрощує процес обслуговування оргтехніки. Також можемо запропонувати заправку лазерних картриджів з доставкою кур'єром в наш сервісний центр і назад.
  Техобслуговування починається з розбирання й огляду картриджа на наявність дефектів. Майстри завжди засипають новий тонер, попередньо почистивши і змастивши все вузли. На завершення фахівці роздрукують тестову сторінку для перевірки якості виконаної роботи.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вигоди заправки картріджів в “Fullcartridge”

  Найважливішим критерієм вибору нашої компанії є низькі ціни на всі види послуг, ознайомитися з якими Ви можете в прайс-листі.
  Виїзд фахівця і діагностика здійснюється безкоштовно за умови замовлення послуг саме у нас. Ми даємо можливість оплати за фактом роботи готівкою або безготівково.

  Всі замовлення приймаються нашими менеджерами щодня і в будь-який день. Для цього Вам потрібно здійснити дзвінок за контактними номерами або заповнити просту форму заявки.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: